24 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bu sabah maddi konularda elinizdeki işleri tamamlamaya çalışmanız, yeni bir girişimde bulunmamanız faydalı olur. Öğleden sonra iletişim hızlanıyor. Sevdiğinizle kısa bir kaçamak yapabilirsiniz.

Boğa:
Sabah saatlerinde ikili ilişkilerde yeni adımlar atmamanız faydalı olacaktır. İkindiden itibaren maddi konularda iletişim yoğun ve bereketli olacak. Sevdiğinize lüks hediyeler alabilirsiniz.

İkizler:
Bu sabahı meditasyon, yoga vb ile rahatlamaya ayırabilirsiniz. Öğleden itibaren kendinizi özellikle ikili ilişkilerde daha iyi ve kolay ifade edebildiğinizi hissedeceksiniz.

Yengeç:
Günün ilk yarısında sosyal organizasyonlar ya da arkadaşlarla yapılan planlarda bir sonuç alamayabilirsiniz. Öğleden sonra yaratıcılık ve hayal gücü kullanacağınız işlere ayırın.

Aslan:
Sabah saatlerinde işinizle ilgili bazı konular elinizi oyalayabilir. Öğleden sonra eski arkadaşlarınızdan haber alabilir ya da biraraya gelerek sohbet etme fırsatı yakalayabilirsiniz.

Başak:
Kariyerinizle ilgili tanışacağınız yeni biri ile gelecekte önemli bir işe imza atabilirsiniz. Benzer ilgi alanlarına sahip kişiler olarak bilgi paylaşımında bulunmak her iki tarafa da keyif verebilir.

Terazi:
Bu sabah sigorta, kredi, ortak gelirler gibi maddi konularda işleriniz varsa araştırma yapmalı; yeni bir girişimde bulunmamalısınız. Hazırlayacağınız seyahat planı hem romantik hem spontan olabilir.

Akrep:
İkili ilişkilerinizde yol alamadığınızı hissettiğiniz bir sabah olabilir. Bir kredi ya da başka bir gelir dışı kaynak ile ilgili alacağınız olumlu bir haber ile rahatlayabilirsiniz.

Yay:

Salı gününe iş yerinizde işlerinizi toparlayarak ya da sağlığınızla ilgili kontrolleri yaptırabilirsiniz. İkili ilişkilerinizde romantizm ve iletişim önemli iki unsur olacak.

Oğlak:
Sabah saatlerinde keyif yapabilirsiniz. Yeni riskler almak için uygun bir sabah olmayabilir. Katılacağınız iş toplantılarında tanışacağınız yeni kişilerle kazançlı işlere imza atabilirsiniz.

Kova:
Eviniz ve olası emlak işleri ile ilgili çalışmalar yapmak için uygun bir sabah olacak. Yaratıcı çalışmalarınız için öğleden sonrayı tercih etmelisiniz. Yazı yazabilir, sevdiğinizle keyifli sohbetler yapabilirsiniz.

Balık:
Yeni sözleşmeler ya da seyahat planlamaları yapmak için uygun bir sabah olmayabilir. Evinizle ilgili renovasyon ya da dekorasyon işleri ile ilgili öğleden sonra görüşme yapabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova