25 Haziran Günlük Burç Yorumları

Uranüs Mars Karşıtlığı bugün kazalara, aksaklıklara, agresif tavırlara olanak sağlıyor. Sakin ve dikkatli olmaya çalışmanızda fayda var.

Koç:
Kısa seyahatler, bilgi akışı ve iletişimin hızlı olacağı bir gündeyiz. İkili ilişkilerde sürpriz olaylar, zorlanma, karşı tarafın isteklerinin bencilce geldiği durumlarla karşılaşabiliriz.

Boğa:
İş yerinizdeki görevlerle ilgili beklenmedik konular gerginlik yaratabilir. Bugün sağlığınızla ilgili girişimlerde bulunmamanız faydalı olacaktır. Maddi konularda iletişim hızlı olacak.

İkizler:
Duygularınızı rahatlıkla dile getirebildiğiniz bir gün olacak. Ancak çocuk sahibi iseniz kararlarınız ve hareketleriniz konusunda beklenmedik çıkışlar ve çatışmalar yaşayabilirsiniz.

Yengeç:
Duygusal olarak çok fedakarlık yaptığınızı düşündüğünüz bir gün olacak. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonucu ev ve ailenizde size karşı agresif tavırlar yaşanabilir.

Aslan:
Bugün seyahat etmek için pek uygun bir gün olmayabilir. Çıkabilecek aksaklıklar karşısında sakinliğinizi korumalısınız. Arkadaşlarınızla fikirlerlerinizi paylaşabilirsiniz.

Başak:
Girişimci ve maddi konularda gözü kara davranabileceğiniz bir gün. Finansal anlamda gücünüzün sizin değerinizi belirlemediğini unutmamalı ancak hatalara karşı dikkatli olmalısınız.

Terazi:
Beklenmedik bir aşk ya da ilişkinizde sürpriz gelişmeler karşısında gergin ve agresif tavır alabilirsiniz. Kavgaya tutuşan taraf olmak yerine sakin ve akışta kalmaya çalışmanız faydalı olacaktır.

Akrep:
İş yerinizde çalışma arkadaşlarınızdan birinin beklenmedik çıkışı sizi çileden çıkarabilir. Savaş baltalarını çıkarmadan önce iç sesinizi dinlemek için kendinize vakit tanımalısınız.

Yay:
Arkadaşlarınız ve sevdiğiniz arasında bazı konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik konuların ortaya çıkması sizi zor durumda bırakabilir. Duygularınızı dile getirin.

Oğlak:
Kariyeriniz ile ilgili bir projede liderlik pozisyonu fırsatı yakalayabilirsiniz. Ancak ailenizde ortaya çıkan beklenmedik gelişmeler ile ortayı nasıl bulacağınızı bilememe durumunda sakin olmalısınız.

Kova:
Farklı bir konuda eğitim almak ya da farklı bir yere seyahat etme arzusunda olabilirsiniz. Hukuki ya da işinizle ilgili bir anlaşma sonucu beklenmedik gelişmeler zorlanmanıza sebep olabilir.

Balık:

Finansal konularda beklenmedik gelişmeler sizi zor durumda bırakabilir. Gelir dışı kaynaklarınız ile kendinizi garanti altına almak için aceleci kararlar vermemek için iyi düşünmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova