26 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinden itibaren hızlı telefon, eposta, mesaj trafiği ile uğraşabilir; kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Öğleden itibaren önemli sözleşme ve yazışmalarda ilerleme kaydedemeyebilirsiniz.

Boğa:
Gelirlerinizle ilgili konularda beklediğiniz önemli bür haberi bu sabah alabilirsiniz. Öğleden sonra maddi konularda önemli bir değişiklik yapmamanız faydalı olacaktır. Somut adımlar atamayabilirsiniz.

İkizler:
Kendinizi ve duygularınızı rahatlıkla ifade edebildiğiniz bir gün olacak. Eşinizle görüşmek istediğiniz konular var ise sabah saatlerini tercih etmelisiniz. Günün ikinci yarısında nihai karar alamayabilirsiniz.

Yengeç:
Hayal gücünüzün kuvvetli olduğu bugünde düşüncelerinizi kağıda aktarmak harika bir fikir olabilir. Öğleden itibaren dinlenmeye vakit ayırmanız sizi rahatlatacak ve canlandıracaktır.

Aslan:
Arkadaşlarınızla iletişimşn yoğun olduğu sosyal bir gün olacak. Entellektüel paylaşımlarda bulunabileceğiniz sosyal organizasyonlarda sabah saatlerinde aktif rol almanız faydalı olabilir.

Başak:
Sabah saatlerinde kariyerinizle ilgili gelişmeler hakkında haberler alabilirsiniz. Öğleden itibaren girişeceğiniz işlerden somut sonuç alamayabilirsiniz; ertelemek faydalı olabilir


Terazi:
Bu sabah medya, transport, hukuk, eğitim ya da uluslararası işler ile ilgili iletişim yoğun olacak. Sosyal medyada kendinizi gösterebilirsiniz. Önemli yazışmaları öğleden sonraya bırakmamalı.

Akrep:
Bugün ortak gelirler, miras, kredi, sigorta gibi konularla ilgili haberler alabilir, araştırma yapabilirsiniz. Öğleden itibaren elinizdeki işleri toparlamaya ve düzenlemeye vakit ayırmanız faydalı olacaktır.


Yay:
Eşiniz ya da ortağınız ile görüşmek istediğiniz konuları dile getirmek in güzel bir sabah olacak. Birlikte geleceğe yönelik planları ele alabilirsiniz. Günün ikinci yarısında yeni girişimlerde bulunmamalısınız.

Oğlak:
Bu sabah İş yerinizde çalışanlar ya da iş ortaklarınızla toplantılar, görüşmeler yapabilirsiniz. Öğleden itibaren girişimlerinizi sonuca vardıramama ihtimaliniz olabilir. Dikkatli olmakta fayda var.


Kova:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün. Yazı yazmak, sanatsal aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısından itibaren yeni riskler almamanız faydalı olabilir.

Balık:
Aile bireyleri ile iletişiminizin yoğun olacağı bir gün olacak. Emlak işleriniz ile ilgili sabah saatlerinde yeni haberler alabilirsiniz. Öğleden sonra evinizle ilgili yeni girişimlerden sonuç alamayabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova