28 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bu sabah ailenizle ilgili bir habere oldukça şaşırabilirsiniz. Öğleye doğru eşinizle birlikte alacağınız maddi konulardaki kararlar size sorumluluk yükleyerek harekete geçmenizi sağlayabilir.
Boğa:
Beklenmedik sürprizler ile hayatınızda bazı değişiklikler yapmak zorunda kalabilirsiniz. İşinizle ilgili bazı sözleşmeleri sonlandırabilirsiniz. İlişkinizde sorumluluk almanız gerekebilir.
İkizler:
Sabah saatlerinde gelirlerinizle ilgili karşılaşacağınız beklenmedik gelişmeler karşısında şaşırabilirsiniz. İş yerinizden alacağınız destek sizi rahatlatacak. Yaratıcılığınızı olumlu yönde kullanmalısınız.

Yengeç:
Kariyerinizi ilgilendiren sürpriz gelişmeler sizi oldukça etkileyebilir. Öğleye doğru çocuklarınızla ilgili alacağınız sorumluluklar sizi rahatlatabilir. Enerjinizi evinizde işlerinizi toparlamaya ayırabilirsiniz.

Aslan:
Bugün seyahatlere çıkmak için pek uygun bir gün olmayabilir. Çıkabilecek aksaklıklara ve beklenmedik olaylarla karşı hazırlıklı olmalısınız. Ailevi sorumluluklarınız ön planda olacak.

Başak:
Dahil olduğunuz sosyal organizasyonlarda maddi konularla ilgili beklenmedik gelişmeler sizi oyalayabilir. Öğlene doğru önemli kişilerle görüşme yapabilirsiniz. Gelirlerinizle ilgili agresif olacaksınız.

Terazi:
Eşiniz ya da ortağınızın beklenmedik bir çıkışı ile kariyeriniz ile ilgili duygularınız sarsılabilir. Maddi sorumluluklarınızı yerine getirme hissi ile rahatlayacaksınız. Sportif ve aktif bir gün olacak.

Akrep:
Çıkacağınız bir seyahat ya da katılacağınız bir eğitim işinizde olağan dışı olaylar sebebiyle ertelenebilir ya da aksayabilir. Sorumluluk bilinciyle durumu kabullenebilir ama duygusal patlamalar yaşayabilirsiniz.

Yay:
Partnerinizle ortak gelirleriniz konusunda beklenmedik gerginlikler yaşayabilirsiniz. Ani duygusal çıkışlar sizi zorlayabilir. Arkadaşlarınızla hareketli programlar yapabileceğiniz bir gün.

Oğlak:
Eşinize karşı sevgi ve şefkat dolu başlayan günde evinizde beklenmedik gelişmeler programlarınızı altüst edebilir. Kariyerinizle ilgili bazı konular üzerinde çalışmanız gerekebilir.

Kova:
İşinizle ilgili çıkacağınız bir seyahatte aksaklıklar ertelenmeler yaşanabilir. İşinizle ilgili sürpriz bir haber şok etkisi yaratabilir. Daha yüksek bir hedefi başarmak için şevkle çalışacaksınız.

Balık:
Hayattan keyif almak ve sevdiklerinizle geçirmek istediğiniz bugünde maddi konularda sizi şaşırtacak beklenmedik gelişmelerle karşılaşabilirsiniz. Yaratıcılığınızı durumu olumluya çevirmeye kullanmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova