29 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bu sabah ailenizle birlikte keyifli vakit geçirebilirsiniz. Öğleden itibaren sevdiğinizle ve çocuklarınızla hayatın tadını çıkarabileceksiniz. Fedakarlıklarınızın karşılığını alamadığınızı düşünebilirsiniz.

Boğa:
Günün ilk yarısında kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla bir araya gelebilir ya da arkadaşlarınızla denizin tadını çıkarabilirsiniz. Öğleden sonra ailenizle birlikte olmanızı gerektiren programlar olabilir.

İkizler:
Gelirlerinizi arttırmanın sanatsal ya da yaratıcı yollarını keşfedebileceğiniz bir sabah olacak. Öğleden sonra işinizle ilgili vizyonunuzu açacak yeni bir eğitim ya da kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yengeç:
İdealleriniz ve hayallerinizi gerçekleştirmek için adımlar atmanın tam zamanı. Günün ikinci yarısında keyfiniz ve eğlenceniz için bonkör olabilirsiniz; dikkatli harcamakta fayda var.

Aslan:
Sabah saatlerini evinizde dinlenerek geçirebilirsiniz. Meditasyon, yoga ya da yüzme sizi rahatlatabilir. Öğleden sonra eşinizle birlikte eğlenceli programlar yapmalısınız. Bugün keyif günü olacak.

Başak:
Güne arkadaşlarınızla bir araya gelerek başlayabilirsiniz. Duygularınızı paylaşabildiğiniz dostlarla olmak iyi gelecektir. Eşinizle ilişkinizde özveri konusu öğleden sonra gündeme gelebilir.


Terazi:
Kariyerinizle ilgili yapacağınız yeni atılımlar ile ilgili planların üstünden geçmek için güzel bir sabah. Öğleden sonra arkadaşlarınızla yaratıcı fikirlerinizi paylaşabilir; ortak çözümler bulabilirsiniz.

Akrep:
Güne ailenizle yapacağınız eğlenceli bir seyahat planı ile başlayabilirsiniz. Keyifli bir yaz tatilini hak ettiniz. Günün ikinci yarısında kariyeriniz ile ilgili yaratıcı projeleri ele almak isteyebilirsiniz.

Yay:
Sabah saatlerinde ailenizle ortak gelirleriniz konusunda özverili davranmak zorunda kalabilir ya da daha önce gösterdiğiniz fedakarlıkların iyi anlaşılmadığını düşünebilirsiniz. Tatil planları sizi bekliyor.

Oğlak:
Eşinizle kısa bir deniz tatili kaçamağı ile güne başlayabilirsiniz. Su kendinizi iyi hissetmenizi sağlayacak. ortak gelirleriniz ile ilgili konuşmaları fedakarlık bazında değerlendirmeniz sizi üzebilir.

Kova:
Sağlığınızı ön plana almak için önünüzdeki fırsatı iyi değerlendirmelisiniz. Eşinize karşı maddi konularda fedakarlıkta bulunmanız gereken durumlar ortaya çıkabilir.

Balık:
Sabah saatlerini sanatsal aktivitelere ayırmalısınız. Hayatın tadını çıkardığınız ve keyif aldığınızı hissedeceksiniz. İşinizin yoğunluğunu bahane etmeyi bırakıp sağılığınız için spor yapmalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova