3 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcılığınızın hayli yüksek olduğu bugünü hobilerinize ve sanatsal faaliyetlere ayırabilirsiniz. Beklenmedik bir aşk kapınızı çalabilir. Akşam maddi konularda engellenmiş hissedebilirsiniz.

Boğa:
Ailenizden maddi konularda destek alabileceğiniz bir güne merhaba deyin. Beklenmedik süprizlerle eviniz şenlenebilir. İkili ilişkilerde eleştirilerle problemler ortaya çıkabilir.

İkizler:
Bugün kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Öğleden sonra Arkadaşlarınızdan gelecek süpriz haberlerle mutlu olabilirsiniz.

Yengeç:
Maddi konularda tanımadığınız ya da esrarengiz birinden destek alacaksınız. Kariyerinizde süpriz finansal gelişmeler öğleden sonra sizi mutlu edebilir. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklar çıkacak.

Aslan:
Sosyal çevrenizden yazılı işlerle ilgili önemli birinden destek alabilirsiniz. Seyahatlerinizle ilgili beklenmedik olumlu gelişmeler olabilir. Ailenizden eleştirel yaklaşımlarla karşılaşabilirsiniz.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili önemli bir kişinin desteği ile hayalini kurduğunuz bir projeye başlayabilirsiniz. Finansal konularda hiç beklemediğiniz olumlu bir gelişme ortaya çıkabilir.

Terazi:
Eğitim hayatınız devam ediyor ise sosyal çevrenizin desteği ile önemli bir başarıya imza atabilirsiniz. Süpriz bir ortaklık ilişkisine hazır olun. Maddi konularda engellenmiş hissedebilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili konularda kendi rahatınız, arzularınızın ön planda olduğu bir gün olacak. Gelir dışı kaynaklarınız ya da ortak gelirlerinizle ilgili aile büyüklerinizden birinden olumlu haber alabilirsiniz.

Yay:
Zihninizin yaratıcı öğelere çalıştığı bir gün olacak. Sanatsal ve sıra dışı projelerde yer alabilirsiniz. İkili ilişkilerde özellikle karşı cinsten destek göreceksiniz. Seyahat planları yapabilirsiniz.

Oğlak:
Keyfinize, lüksünüze, rahatınıza göre para harcama arzusunda olduğunuz bir günde üstlerinizden birinin desteği ile gelir dışı kaynaklarınız konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Kova:
İkili ilişkilerde birbirinizi destekleyerek geleceğe yönelik sağlam adımlar atabileceğiniz bir gün olacak. Süpriz haberler ile keyfiniz yerine gelebilir. Spontane seyahatlere çıkabilirsiniz.

Balık:
İşinizde parlamanızı sağlayacak destek aile büyüklerinizden birinden gelebilir. Maddi gelirleriniz ile ilgili süpriz gelişmelere mutlu olabilirsiniz. Akşam hukuki sorumluluklar belirebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova