30 Haziran Günlük Burç Yorumları

Koç:
Güne sevdiğinizle kısa bir seyahat, romantik bir konuşma ya da hoş bir an ile başlayabilirsiniz. Öğleden itibaren beklenmedik gelişmeler ve finansal sorumluluklar sizi yorabilir.

Boğa:
Sabah saatlerinde evinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Bir emlak satışının fiyatının artması ya da evinizi yeniden dekore etmek için ayırdığınız bütçeye göre istediğiniz ürünleri bulmak olabilir.

İkizler:
Bugün sevdiğinizden alacağınız güzel bir haber ile ilişkiniz konusunda geleceğe yönelik düşünceler içine girebilirsiniz. Öğleden sonra işinizdeki sorumluluklar ve çevrenizde ani olaylar yorabilir.

Yengeç:
Sabah saatlerinde sevdiklerinize karşı maddi anlamda fedakar davranışlarda bulunabilirsiniz. Günün ikinci yarısında kariyerinizle ilgili sürprizler olabilir. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınız çıkacak.

Aslan:
Bu sabah çevrenizdeki kişilere karşı etkileyici ve zarif olacaksınız. Uzun seyahatlerle ilgili beklenmedik aksilikler çıkabilir. Akşam saatlerinde ailenizle ilgili sorumluluklarınız gündeme gelebilir.

Başak:
Kariyerinizle ilgili güzel bir projeye gizliden gizliye başlayabilirsiniz. Miras, kredi vb maddi konularda beklenmedik gelişmeler olabilir. İşiniz sebebiyle akşam saatlerinde kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Terazi:
İdealleriniz ya da hayat görüşünüz benzer olan kişilerle tanışabileceğiniz bir sabah olacak. İkili ilişkilerinizde ani olaylar sarsabilir. Maddi sorumluluklarınızın ağır bastığı bir akşam olacak.

Akrep:
Bonus, yıl sonu ikramiyesi gibi konuları gündeme getirmek için güzel bir gün olabilir. İş yerinizdeki beklenmedik olaylar sonucu sizin daha fazla sorumluluk ve yük almanız gerekebilir.

Yay:
Çıkacağınız ya da planlayacağınız uzak bir seyahatte hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Bu süpriz aşk sizi çok şaşırtacak. Bilinç altınızda sorumluluk almakla ilgili çekinceleriniz olabilir.

Oğlak:
İşinizle ilgili tanışacağınız yeni biri, gelirlerinizi arttırmanıza yardımcı olabilir.
Emlak alım-satım gibi işlerle ilgili süpriz gelişmeler olabilir. Kulüp, dernek vb üyeliklerinizde sorumluluk alabilirsiniz.

Kova:
İkili ilişkilerinizde romantizm ve şefkatin ağır basacağı bir gün olacak. Seyahatler ve iletişimde şok edici olaylarla karşı karşıya gelebilirsiniz. İşinizle ilgili sorumluluklarınız ön planda olacak.

Balık:
Güzel haberlerle güne başlıyorsunuz. Aile bireyleri ile ilişkileriniz iyi olacak. Maddi konularda beklenmedik olaylar sizi şaşırtsa da hukuki konularda verilmiş sözler sizi zorlayabilir:

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova