4 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Bugün gerçekleşecek Venüs-Neptün altmışlık açısı ilişkilerde nezaket, romantizm, fedakarlık ve saygı getirecek. Kimilerine hayalinin aşkı kimilerine sürpriz romantik bir yemek, kimilerine ise sanatta ilham ve bunu paraya çevirmenin yolları.. Bugünün güzelliği hepinizin üstünde olsun..

Sevgilerimle, 

Astrolog Ayşegül Kuyumcu Türker


Koç:
Bugün hayalinizdeki aşkı ve ilişkiyi bulabilir; ya da en azından ne istediğinizi  tasarlayabilirsiniz. Yaratıcı ve sanatsal projelerinizi hayata geçirerek para kazanmanın yollarını bulabilirsiniz.

Boğa:
Kendinizi çekici ve güzel hissetmeniz gayet doğal; gökyüzünün şeytan tüyü bu aralar sizde. Arkadaşlarınız ve sosyal çevreniz sayesinde hayallerinizi gerçekleştirebileceğinizi düşünebilirsiniz.

İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili hislerinize güvenin. Bugün ilham gücünüzden yararlanarak yaratıcılığınızı ortaya koyacağınız projelere dahil olabilirsiniz. İlham verici kişilerle tanışmanız da olası.

Yengeç:
Sanatsal veya felsefenize uygun kulüp, dernek vb sosyal organizasyonlara katılarak yeni ilişkiler kurabilirsiniz. Entellektüel anlamda çok paylaşım yapabileceğiniz arkadaşlar kazanabilirsiniz.

Aslan:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili önemli ve olumlu gelişmeler olabilir. Özellikle işinizde sigorta, bonus, yan haklar gibi konularda iyileştirmeler ile ilgili güzel haberler alabilirsiniz.

Başak:
Eşinizle uzun süredir hayalini kurduğunuz felsefi ya da spiritüel olarak sizi etkileyen bir merkeze romantik bir seyahat planı yapabilirsiniz. Rüya gibi bir yolculuk sizi bekliyor.

Terazi:
Çalışma arkadaşlarınızla birlikte yaratıcı bir projenin finansal gelişimi için betin fırtınası yapabilirsiniz. Ortaya koyacağınız çözümler ile harika gelirler kazanacağınız apaçık.

Akrep:
Ayaklarınızı yerden kesecek, aklınızı başınızdan alacak bir aşka hazır olun. Aşk tanrıçası isminizi söylüyor. Yalnızsanız romantik bir ilişkinin tohumları atılabilir.

Yay:
Evinizde ufak bir dokunuş ile yepyeni bir dekorasyon yaratabilirsiniz. Bu Feng Shui vb bir felsefe ile yola çıkılmış bir değişiklik olabilir. İlham alarak yaratıcılığınızı kullanacağınız bir gün olacak.

Oğlak:
Sevdiğinize aşkınızı anlatmak, karşılıklı duygularınızı dile getirmek için harika bir gün. Romantizmin dilinizden, kelimelerinizden nasıl döküldüğünü anlayamayabilirsiniz. Havada aşk kokusu var.

Kova:
Bugün eviniz ve maddi konularda güzel gelişmeler kaydedebilirsiniz. Yatırım amacıyla alacağınız bir emlak, evinizi satın almak isteyen bir alıcı ya da oturmak istediğiniz bir kira evi boşa çıkabilir.

Balık:
Önemli anlaşma ve sözleşmelere imza atmam için harika bir gün. Kendinizi artistik alanlarda ifade edebileceğiniz fırsatlar yaratmalısınız. Yazı veya şiir Yazmalı, konuşma yapmakısınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova