5 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sabahın erken saatlerinde iş arkadaşlarınızla aranızda yanlış anlaşılmalar olsa da sonrasında bereketli bir gün takip edecek. Akşam saatlerinde üstlerinizden destek alabilirsiniz.

Boğa:
İkili ilişkilerde duygusal kargaşalara dikkat edilmesi gereken bir sabaha uyanıyorsunuz. İlerleyen saatlerde eşinizle birlikte keyifli bir kısa seyahat aşkınızı tazelemeye fırsat tanıyacak.

İkizler:
Sabah işinizle ilgili yanılgılar olabilir. Sonrasında evinizle ilgili dekorasyon ve renovasyon fikirlerinizi hayata geçirebilirsiniz. aile büyüklerinizden maddi destek görebileceğiniz bir akşam.

Yengeç:
Sabahın erken saatlerinde seyahatlerinizle ilgili karışıklıklar çıkabilir. Öğleye doğru sosyal çevrenizden biri ile önemli bir anlaşmaya imza atabilirsiniz. Akşam eşinizin desteğini alacaksınız.

Aslan:
Bu sabah maddi konularda yanlış anlaşılmalarla karşı karşıya kalabilirsiniz.  Öğle saatleri patronunuzdan zam istemek için ideal olabilir. Akşama doğru üstlerinizden destek görebilirsiniz.

Başak:
Eşinizle duygusal konularda yanlış anlaşılmalara dikkat etmeniz gereken bir sabah olacak. Öğle saatlerinde uzak bir seyahat planlayabilirsiniz. Yaratıcılığınız yüksek olduğu bir akşam olacak.

Terazi:
İşinizle ilgili gizli konular sabah saatlerinde yanlış anlaşılmalara yol açabilir. Akşam saatlerinde hayallerinizi hayata geçirmek için aile büyüklerinizden destek alabilirsiniz.

Akrep:
Sabahın erken saatlerinde sosyal organizasonlardaki görevlerinizde yanlış anlaşılmalar yaşanabilir. Eşinizle aşk ve romantizm dolu bir gün geçireceksiniz. Önemli birinden haber alabilirsiniz.

Yay:
Eviniz ve aileniz ile ilgili konularda yanlış anlaşılmalar yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Öğle saatlerinde bir iş organizasyonuna katılabilir; yeni kişilerle tanışabilirsiniz.

Oğlak:
Özellikle kısa seyahatleriniz ve iletişim ile ilgili konularda sabahın erken saatlerinde yanlış anlaşılmalar olabilir. Sevdiğinizle romantik bir seyahat planlamak için öğle saatlerini tercih edebilirsiniz.

Kova:
Sabahın ilerleyen saatlerinden itibaren eviniz ile ilgili dekorasyon vb konularda olumlu finansal gelişmeler olabilir. Akşam önemli biri tarafından sürpriz maddi bir destek alacaksınız.

Balık:
İkili ilişkilerde alınganlıklara ve yanlış anlaşılmalara önem vermeniz gereken bir sabah olacak. Eşinizle küçük bir kaçamak yapmak için harika bir gün olacak, değerlendirmelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova