6 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Orijinal fikirler bulmak için harika bir gün. İlham verecek farklı bir kısa seyahate çıkabilir, beyin fırtınası çalışmaları yapabilirsiniz. Ailenizin finansal anlamda işinizi desteklediği bir gün olacak.

Boğa:
Farklı düşünmek, kalıplarınızı atmak ve hayallerinizi hayata geçirmek in hatika bir zaman. Beklenmedik bir anda gelen maddi destek ile hayat bulacaksınız. Eşiniz yaratıcılığınızı desteleyecek.

İkizler:
Yaratıcılığınız ve liderlik vasıflarınızı konuşturarak sosyal organizasyonlarda kendinizi gösterme fırsatı yakalayacaksınız. İşiniz, maddi durumunuz ve ailenizin olumlu desteği olacak.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili sürpriz gelişmelere hazırlıklı olun! beklenmedik değişiklikler sonucunda rahatlayacak ve kendinizi güvende hissedeceksiniz. Kapalı kapılar ardında özel bir proje olabilir.

Aslan:
Farklı ve inovatif felsefeye ve görüşe sahip bir sosyal organizasyonda önemli bir görev alabilirsiniz. Alacağınız görev hukuki sorumluluklar getirebilir ya da inançlarınızı değiştirebilir.

Başak:
İşiniz için yatırımcı ya da finansman aroyorsanız bugün beklenmedik olumlu gelişmelerle kariılaşabilirsiniz. Liderliğinş yaptığınız bir proje için maaşınıza zam ya da ikramiye istemek için güzel bir gün.

Terazi:
Uzak bir seyahatte, farklı bir konuya dair bir eğitimde, yeni bir yemek kursunda sürpriz bir ilişkiye tutulabilirsiniz. Hayatınızın aşkı olabilir. Yabancı kökenli biri ya da bir firma ile beklenmedik bir ortaklık olabilir.

Akrep:
İş yerinizde farklı ve inovatif projeler ile finansman ya da yatırımcı desteği bulma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sağlığınızla ilgili konularda aksaklıklar var ise derinlere bakılarak yaratıcı çözümler bulunabilir.

Yay:
Bugün beklenmedik bir sürpriz ile hayatınız şenlenebilir. Aslında hayatın tadını çıkarmak ve aykırı bir programla değişiklik yapmak isterken ilk görüşte aşık olabilirsiniz. Geleceğe yönelik bir ilişki olabilir.

Oğlak:
Günlük düzeninizi, işinizi ve evinizi yeniden düzenlemek için harika bir gün. İşinizde ya da iş yerinizde değişiklik yapmak sizi daha rahat hissettirebilir. Farklı bir spora ilgi göstermeye başlayabilirsiniz. 

Kova:
Yaratıcı bir projeyi hayata geçirmek, yazmak, kendinizi farklı şekilde ifade etmek için harika bir gün. Çocuklarla ilgili farklı projelere imza atabilirsiniz. Sürpriz bir kısa seyahat hoşunuza gidecek.

Balık:
Sahip olduklarınızla ilgili beklenmedik hareketlerde bulunabilirsiniz. Ev, arsa satmak, almak, kiralamak söz konusu olabilir. Eviniz için ani bir kararla büyük bir satın alma yapabilirsiniz. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova