7 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

          Merkür Retro Başlıyor
1 Temmuz'a kadar önemli konularda imza atmamak, yeni bir girişimde bulunmamak, teknolojik aletler almamak ve özellikle iletişimde çıkabilecek aksaklıklara karşı hazırlıklı olmak gerekiyor. Bu süreçte karşınızdaki düşündüğü şeyleri düzgün ifade edemeyebilir ya da aslında söylediğini düşündüğünüz şeyi ima etmiyor olabilir. Tadını nasıl çıkarabilirsiniz? Eski eşyalarınızı gözden geçirmek, emin olmadığınız konuları araştırmak, eski arkadaşlarınızla bir araya gelmek keyif verebilir.

Merkür geri hareketi ile ilgili :
http://www.aysegulkuyumcuturker.com/2012/11/merkur-ve-biz.html?m=0
Koç:
Bugün itibariyle geri hareketine başlayacak olan Merkür aile hayatınıza ve evinize dair gerekli düzenlemeleri yapmanızı sağlayacak. Haziran sonuna doğru iletişim ve seyahatlerde aksaklıklar yaşanabilir.

Boğa:
1 Temmuz'a kadar geri harekete geçen Merkür ile iletişim ve seyahatlerinizde aksaklıklar, yanlış anlaşmalar yaşayabilirsiniz. Önemli sözleşmelerin ve maddi durumunuzu üzerinden geçmenin zamanı.

İkizler:
Finansal konularda Temmuz başına kadar yenilik yapmamak ve hatta mevcutları kontrol etmek yerinde olur. Geri harekete geçen Merkür beklenmedik bir harcama ortaya çıkarabilir.

Yengeç:
İletişimde problem yaşayabileceğiniz bir gün olacak. 1 Temmuz'a kadar geri harekete geçen Merkür ile kendinizi ifade etmekte zorlabilirsiniz. Kendinize vakit ayırarak rahatlamaya fırsat yaratmalısınız.

Aslan:
Bugün itibariyle geri hareketine başlayacak olan Merkür size bir süre dinlenmenizi ve kafanızı toplamanızı tavsiye ediyor. Ay sonuna doğru eski arkadaşlarınızla bir araya gelebilirsiniz.

Başak:
Arkadaşlarınızla program yapmakta zorlanacağınız bir hafta sonu olabilir. Merkür'ün geri harekete geçmesiyle birlikte eski arkadaşlarınızla rastlaşabilir; Temmuz'a doğru kariyerinizde eskiden gelen projeler ortaya çıkabilir.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili planlarınızı hayata geçirmek için biraz beklemeniz gerekebilir. Bugün itibariyle geri harekete geçecek olan Merkür, aksaklıklara yol açabilir. Temmuz başına doğru seyahatlerinizde aksaklıklar çıkabilir.

Akrep:
Seyahat planlarınızı ertelemeniz faydalı olabilir. Merkür'ün geri hareketi ile medya, hukuk ve seyahatlerde Temmuz başına kadar aksaklıklar olabilir. Ay sonuna doğru maddi konularda yeni adımlar atmamalı ve değerlendirme yapmalısınız.

Yay:
Temmuz başına kadar Merkür'ün geri hareketi ile birlikte finansal konularda ailenizle ortak gelirleriniz gündeme gelebilir. Eski bir ödemenin ortaya çıkma ihtimali olduğu gibi bilmediğiniz bir miras vb gibi para da ortaya çıkabilir.

Oğlak:
Özel ilişkilerinizde ertelemelerin olacağı bir döneme giriyorsunuz. Bu baş başa bir tatil, aileleri tanıştırmak ya da bir sözleşme olabilir. 1 temmuz'da Merkür'ün normal hareketine dönüşü ile düzelecek.

Kova:
Günlük düzeninizi değiştirecek aksaklıklarla kariılaşabilirsiniz. Bugün itibariyle geri hareketine başlayacak olan Merkür ile işlerinizi düzenlemek ve toparlamak için kendinize vakit ayırmalısınız.

Balık:
1 Temmuz'a kadar geri harekete geçen Merkür sebebiyle yaratıcı girişimlerinize ara vermek durumunda kalabilirsiniz. Yeni girişimlerde bulunmanız gerekmesi durumunda başkalarının da onayını almanız faydalı olacaktır.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova