8 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Günün ilk saatlerinden itibaren ikili ilişkilerde dengeyi sağalayabilmek için çaba sarf etmeniz gerekebilir. Öğle saatlerinde gerek kadın-erkek gerek üst-ast ilişkilerini çözüme ulaştırabilir; neşeli bir akşam geçirebilirsiniz.

Boğa:
İşinizle ilgili efor sarf etmenizi gerektiren beklenmedik ve zorlayıcı konular sabah saatlerinde sizi zorlayabilir. Öğleye doğru maddi konularda bir otorite figüründen alacağınız destek ile rahatlayacaksınız.

İkizler:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir sabaha uyanıyorsunuz. Sıra dışı fikirlerinizi sosyal çevrenize aktarmakta zorlanabilirsiniz. İkili ilişkilerde dengeyi sağalayacak taraf olabilirsiniz.

Yengeç:
Eviniz, aileniz, kariyeriniz ile ilgili konularda ani çekişmelerle güne başlayabilirsiniz. Öğleye doğru evinize ve kendinize vakit ayırmanız ve hayatınızı dengelemeniz gerektiğini fark edeceksiniz. 

Aslan:
Bu sabah özellikle seyahat ediyorsanız beklenmedik aksaklıklara hazırlıklı olun. Gerginliğiniz kelimelerinize yansıyabilir. Öğleden itibaren sosyal çevrenizden güçlü birinden destek alabilirsiniz.


Başak:
Özellikle maddi konularda anlaşma sağlayabilmek adına efor sarf etmeniz gereken bir sabah olacak. Gereksiz çatışmalardan kaçınmalısınız. Öğleden sonra kariyeriniz ile ilgili bir destek rahatlamanızı sağlayacak.

Terazi:
İkili ilişkilerinizde denge ve adalet arayışının yüksek olduğu bugüne agresyon ve çatışma ile başlayabilirsiniz. Eğitim hayatınızdan önemli bir kişinin desteği ile öğleye doğru rahatlayacaksınız.

Akrep:
İşiniz ya da seyahatler bu sabah sizi aksaklıklar ve gerginliklerle yorabilir. Kendi iç dünyanızda dengeyi sağlamaya çalışıyorsunuz. Aile büyüklerinizden maddi bir destek sizi rahatlatacak.

Yay:
Özellike maddi konularda dikkatli olmalı ve çekişmelerden uzak durmalısınız. Arkadaş çevreniz ve ilişkiniz arasındaki dengeyi kurarak hayatınızdaki ilişkiler konusunda kendinizi rahat hissedeceksiniz.

Oğlak:
Kariyeriniz ile ilgili bir konu sizi içten içe rahatsız ediyor olabilir. Bu sabah ailenizle konular arasından çıkarak sizi gerebilir. Öğleye doğru iş yerinizden önemli birinin desteği ile rahatlayacaksınız.

Kova:
Günün erken saatlerinden itibaren kısa ya da uzun tüm seyahatlerinizde süprizlere hazır olun. Öğleye doğru sevdiğiniz kişi ile romantik bir program yapabilirsiniz.

Balık:
Maddi konularda özellikle ortak gelirler konusunda çekişmelerden uzak durmalısınız. Aile büyüklerinizden birinin desteği rahatlatacak. Akşam sevdiğinizle harika bir kutlama mümkün.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova