9 Haziran Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bu sabah ikili ilişkilerinizde belirsizlikler, kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. Öğleden itibaren maddi konularda daha duygusal olsanız da netlik kazanacaksınız. Akşam ailenizdrn bu konuda haber alabilirsiniz.

Boğa:
Haftaya başlarken sabah saatlerinizi işlerinizi toparlamaya ayırabilirsiniz. Gün ortasından itibaren eşiniz ile duygusal bir konuda karar alabilirsiniz. Akşam  yaratıcı çalışmalar yapmak için keyifli olacak.

İkizler:
Bu sabah çocuklarınızla ilişkilerinizde dengeyi bulmakta zorlanabilirsiniz. Öğleden itibaren işinizde sonuç odaklı çalışabileceksiniz. Akşam saatlerinde gelecek parasal bir haber mutlu edecek.

Yengeç:
Aile içi ilişkilerde dengeyi bulma arzusu taşıdığınız sabah saatlerinde karar almakta zorlanabilirsiniz. Gün ortasından itibaren yaratıcı projelerde net kararlar alabilirsiniz.

Aslan:
Hafta başında sözleşmeler, yazışmalar ve seyahatlerde kararsızlıklar çekebilirsiniz. Evinizle ilgili konuları çözümlemek için öğleden sonra saatlerini tercih etmeniz faydalı olacaktır.

Başak:
Maddi konularda karar almak, yeni bir girişimde bulunmak için sabah saatleri pek uygun olmayabilir. Öğleden sonra 
sözleşmeler, yazışmalar ve seyahat konularında netlik kazanabilirsiniz.

Terazi:
Duygusal anlamda kararsız ve dengesiz hissederek güne başlıyorsunuz. Bu ikili ilişkilerinize de yansıyabilir. Akşam saatlerinde işinizle ilgili yaratıcı ya da yeni fikir bulma çalışmaları yapabilirsiniz.

Akrep:
Sabah saatlerinde ikili ilişkileriniz, fedakarlıklarınız kafanızı kurcalayabilir. Öğleden itibaren sezgileriniz daha kuvvetli olacak. Akşam yeni konularda okumak, konuşmak keyif verecek.

Yay:
Bu sabah Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde dengeler konusunda kendinizi rahat hissetmeyebilirsiniz. Akşam saatlerinde yaratıcılığınızı maddi koşullarınızı iyileştirmeye yönelik kullanabilirsiniz.

Oğlak:
Bugün kariyeriniz ile ilgili görüşmelerinizi sabah saatlerinde yapmamanız faydalı olabilir. Öğleden sonra arkadaşlarınızla prpgramlarınızı netleştirebileceksiniz. Akşam eşinizle rahat iletişim kurabileceksiniz.

Kova:
Seyahatler, eğitim ya da medya hayatınızın bir parçası ise bu sabah kararsızlık, aksaklıklar çekebilirsiniz. Akşam işinizle ilgili önemli ve olumlu haberler alabilirsiniz.

Balık:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda sabah saatlerinde önemli kararlar almamanız faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde yaratıcı projeler ve hobilerle uğraşmak için keyifli vakit olabilir.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova