1 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde keyif, eğlence ve yaratıcı işler ön planda olacak. Bir süredir ertelenen toplantı, görüşme, sözleşme ya da toplantılarınızı yeniden düzenlemek için günü değerlendirmelisiniz.

Boğa:
Gelirleriniz ve finansal varlıklarınız ile ilgili bir süredir çözümlemeyen konular gün ışığına çıkıyor. Banka ya da iş vereninizden haber alabilir ya da yatırım planlarınızı netleştirebilirsiniz.

İkizler:
İletişimde yaşadığınız problemler geçtiğimiz ay boyunca sizi zor durumda bırakmış olabilir. Özellikle ikili ilişkilerde yanlış anlaşılmalar ve anlaşmazlıklar sebebiyle çektiğiniz problemler bitiyor.

Yengeç:
Yaratıcılığınızı kullanarak çözmeye çalıştığınız problemlerde sonuca varamamış olabilirsiniz. Kendi zihninizde planlarınızı oturtarak geleceğe yönelik projeler oluşturabileceksiniz.

Aslan:
Bir süredir arkadaşlarınızla yaşadığınız iletişim problemleri sona eriyor. Yanlış anlaşılmalar ve aksaklıklar sona erecek; keyifli vakit geçireceksiniz. Eski arkadaşlarınızla nihayet bir araya gelebilirsiniz.

Başak:
Mevcut iş görüşmeleriniz ya da terfi planlarınızın ilerlemediği, ertelendiği, nihai sonuca varamadığı bu süreç sona eriyor. Kariyer hedeflerinizi netleştirerek sağlam adımlar atabileceksiniz.

Terazi:
Seyahatleriniz ve medyaya yansıyan iletişimdeki problemlerinizi geride bırakarak geleceğe yönelik planlar yapabilirsiniz. Yaz tatilinizi planlamak için harika bir dönem olacak.

Akrep:
Miras, kredi, eşinizle ya da ortağınızla ortak gelirler ile ilgili bir türlü çözemediğiniz problemler nihayet sona eriyor. Süregelen yanlış anlaşılmalar ve iletişim aksaklıkları biterek çözülecek.

Yay:
Eşinizle ya da ortağınızla yaşamakta olduğunuz iletişim problemleri çözülüyor. Yanlış anlaşılmalar, sonuçsuz kalan konuşmalar biterek birlikte karar alabileceksiniz. Yalnız konuşmak için program yapabilirsiniz.

Oğlak:
İş yerinizde cevaplanmayan epostalar, ulaşılamayan kişilerle görüşmeler sona ererek işlerinizi yoluna koyabilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız ancak hayata geçmemiş bir projeye başlayabilirsiniz.

Kova:
Sevdiğinizle ya da çocuklarınızla anlaşamadığınız konular ya da yanlış anlaşıldığınızı düşündüğünüz konular ile ilgili görüşmek üzere bir araya gelebilirsiniz. Konuşarak problemlerinizi aşacaksınız.

Balık:
Aile bireyleri ile aranızdaki anlaşmazlıklar sona eriyor. Konuşarak yanılgıları çözeceksiniz. Ev satın almak ya da satmak ile ilgili beklediğiniz bir süreç var ise kısa sürede çözülebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova