10 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Keyifli ve neşeli bir gün olacak. Sıradışı fikirlerinizi sosyal medya üzerinden başkaları ile paylaşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla ilişkilerinizde emek ve karşılıklı ihtiyaçlarınızı gözden geçirebilirsiniz.

Boğa:
Sabah saatlerinde gelir dışı kaynaklarınızla ilgili beklenmedik olumlu gelişmeler yaşanabilir. Öğleden sonra kazançlarınızla ilgili şanslı olsanız da sizi ne daha fazla mutlu ediyor, sorgulayabilirsiniz.

İkizler:
İkili ilişkilerinizde neşeli ve kendinizi çekici hissettiğiniz bir gün. Sabah arkadaşlarınız size güzel bir sürpriz yapabilir. Kendi istekleriniz ve eşinizin arzuları arasında git gel yaşayabilirsiniz.

Yengeç:
Kariyerinizle ilgili beklenmedik sürprizler ile iş yerinizde keyifli bir sabah geçirebilirsiniz. Yaptığınız fedakarlıklar ve ilişkilerinizdeki mutluluğunuzu sorguladığınız bir gün olabilir.

Aslan:
Yaratıcılık, hayattan keyif alma, eğlenme arzunuzun yüksek olduğu bugünde sürpriz seyahat çıkabilir. Teknolojik ya da farklı bir konuda eğitim almayı düşünebilirsiniz. Arkadaşlarla aranızda gerginlik olabilir.

Başak:
Ailenizle ortak gelirleriniz konusunda beklenmedik olumlu gelişmeler olabilir. Kariyerinizle ilgili kişilerle gerginlik yaşayabilirsiniz. İşinizin gerektirdikleri ve ailenizin ihtiyaçları çakışabilir.

Terazi:
Eşinizin ya da ortağınızın bir sürprizi ile güne başlayarak kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Kendi inandıklarınızı başkalarının inançları ile karşılaştırarak onları ikna çabası içine girebilirsiniz. 

Akrep:
Bu sabah iş yerinizde yaşanacak sürpriz olaylara şaşırabilirsiniz. Maddi konularda ihtiyaçlarınızı gözden geçireceksiniz. Ortam gelirleriniz, gelir dışı kaynaklarınız ve kendi ihtiyaçlarınız arasında gidip gelebilirsiniz.

Yay:
Özgürlüğünüz sizin için oldukça önemli. Neşeli ve keyifli bir gün geçireceksiniz. Yaratıcılığınızı ve hayattan keyif alma gücünüzü kullanmalısınız. İlişkilerinizde kendi duygularınız ve ihtyiaçlarınızı ön plsna alabilirsiniz.

Oğlak:
Bugünü dinlenmeye ayırmak isteseniz de ailenizle ilgili sürpriz gelişmeler pek müüsade etmeyebilir. Fedakarlıklarınızın karşılığını alamadığınızı düşünerek iş arkadaşlarınızla çatışabilirsiniz.

Kova:
Arkadaşlarınızla keyifli, neşeli bir gün geçirebilirsiniz. Seyahatlerinizde, görüşmelerinizde beklenmedik sürprizler olabilir. Sevdiğinizle arkadaşlarınızın size ihtiyacı olması konusuna tartışabilirsiniz.

Balık:
Kariyerinizde daha özgür, daha özgün ve özerk olmak istiyorsunuz. Maddi durumunuz olumlu sürprizler olabilir. Ailenizle ihtiyaçlarınız sebebiyle tartışabilirsinix.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova