11 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Haftanın son iş gününde sabah saatlerini kariyeriniz ile ilgili önemli adımlar atmaya ayırabilirsiniz. Öğleden sonra ve akşam fedakarlık ve özveri ile çalışmanın huzurunu yaşayacaksınız.

Boğa:
Geleceğinize yönelik eğitim planlarınızı gözden geçireceğiniz bir sabah olabilir. Arkadaşlarınıza yardım eli uzatmak ya da bir yardım kuruluşunda çalışmak öğleden sonra keyif verebilir.

İkizler:
Finansal yapınızı sağlamlaştırmak üzere kredi planlarınızı bir yetkili ile görüşmek; yeni bir yatırımcı ile buluşmak için güzel bir sabah. İşinizde sanatsal projelere yer verebilirsiniz.

Yengeç:
İkili ilişkilerinizde geleceğe yönelik duygularınızı paylaşmak isteyebilirsiniz. Duygularınız karşılıklı ise sağlam adımlar atılabilir. Uzak seyahatler planları akşamınızı dolduruyor.

Aslan:
İş yerinizde projelerinizi yapılandıracağınız ve stratejik planlar yapacağınız bir sabah olabilir. Geleceğinizi sağlama almak için bir bonus, prim gibi kaynaklardan feragat edebilirsiniz.

Başak:
Bir hobinizi işe çevirmek, eğlence, turizm ya da gençlere yönelik yaratıcı bir işte çalışmak istiyorsanız tam zamanı olabilir. Eşinizle romantik ve eğlenceli bir akşam geçirmeye hazırlanın.

Terazi:
Ailenizle birlikte almanız gereken kararları görüşmek için güzel bir sabah. Evden çalışmaya başlayabilirsiniz. Kendinizi stresten ve koşuşturmacadan arındıracağınız bir akşam planlayın.

Akrep:
İşinizle ilgili sözleşmelerde stratejik kararlar almak için iyi bir sabah olacak. Sanatsal yaratıcılığınızı kullanmak veya çocuklarınıza yardım eli uzatmak isteyeceğiniz bir akşam.

Yay:
Maddi anlamda kendinizi sağlama almanız ve geleceğe yönelik somut adımlar atmanız gerekiyor. Ailenize karşı bu konuda fedakar davranacaksınız. Sizden maddi bir destek istenebilir.

Oğlak:
Kendi işinizi kendiniz görmek istediğiniz; işlerinizle ilgili özgürlükçü, sağlam ve dik duracağınız bir sabah olabilir. Akşama doğru kısa bir deniz seyahatine çıkmak sizi mutlu edebilir.

Kova:
Kendinizi gelecek ile ilgili konularda duygusal hissedebilirsiniz. Sezgilerinize güvenin. Özellikle maddi konularda yardımlaşma ve toplumsal kuruluşlarla çalışmak sizi mutlu edebilir.

Balık:
Sosyal bir organizasyon, kulüp ya da vakıfta önemli bir rol üstlenebilirsiniz. Stratejik kararlara imza atacağınız bir sabah olabilir. Akşam saatleri için sanatsal aktiviteler keyif verecek.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova