13 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Arkadaşlarınızla sıra dışı bir program yapabilirsiniz. Eşinizle ya da sevgilinizle çıkacağınız kısa bir tatil, romantik bir kaçamağa dönüşebilir. Sevginizi rahatlıkla dile getirebileceğiniz, tutkulu bir gün olacak.

Boğa:
Bugün işinizle ilgili hareketli bir gün geçirebilirsiniz. Üzerinde çalıştığınız projenin maddi getirisi yüksek olacaktır.
Bir sağlıklı yaşam merkezi ya da spor aktivitesinde aşkı bulabilirsiniz.

İkizler:
Sportif aktiviteler, sanatsal okazyonlar ya da çocuk programları size keyif verecek. Yaratıcılığınız ve enerjiniz karşı cinse çekiciliğinizi arttırıyor. Romantik, eğlenceli ve aktif bir gün olacak.

Yengeç:
Evinizle ilgili işlerinizi halletmeniz için gerekli enerjiyi bulabileceğiniz bir gün. Evinizi daha rahat, daha keyifli, daha romantik bir yuva haline getirebilmek için alışveriş yapabilirsiniz. 

Aslan:
Eşinizle sıra dışı bir gün geçirmekten mutluluk duyacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte sanatsal bir organizasyona katılabilir ya da romantik bir mekana kısa bir seyahat organize edebilirsiniz.

Başak:
İşle ilgili bir organizasyonda tanışacağınız biri ile girişimlerinize finansaö destek bulabilirsiniz. Ayrıca bu etkinlik romantik bir tanışmaya da ev sahipliği yapabilir. 

Terazi:
Enerjik ve aktif bir gün geçireceksiniz. Yaratıcı projelerde yer almak size keyif verecek. Sevdiğiniz ile romantik ve uzak bir seyahat planı yapabilirsiniz

Akrep:
Akendinize dinlenmek için vakit ayırmalısınız. Evinizde teknoloji ile ilgililenmekya da film izlemek keyif verebilir. Sevdiğinizle birlikte tutkulu,  eğlenceli bir gün geçireceksiniz. 

Yay:
eşinizle romantik ve tutkulu bir gün geçirebilirsiniz. Arkadaşlarınız ile birlikte keyif yapabilirsiniz.  Sportif aktiviteler keyif verici olabilir.


Oğlak:
kariyeriniz ile ilgili çalışmalarda bulunurken romantik bir gün geçirebilirsiniz. aradığınız aşk çok yakınınızda olabilir. Birlikte çalışma fırsatı yakalayabilirsiniz. 

Kova:
Hem yaratıcı projelerle ilgilenebilir hen de romantik bir gün geçirebilirsiniz. Sezgilerinize guvenmelisiniz.  Sevdiğinizle birlikte yapacağınız programlar keyif verecek.

Balik:
ailenizle ve sevdiklerinizle evinizde çok keyifli bir gün geçirebilirsiniz. ilişkinizdeki tutkuyu yeniden ortaya çıkarmak için evinizi güzelleştirmek ve yeniden dekore etme çalışmaları yapabilirsiniz.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova