14 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Bugün topluluklar içinde sıra dışı ve inovatif ifade şeklinizle fark yaratacaksınız. Sabah istediklerinizi gerçekleştirmek için engellerle karşı karşıya olduğunuzu düşünebilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla keyifli ve eğlenceli bir buluşma organize edebilirsiniz.

Boğa:
Kariyeriniz ile ilgili konularda idealist ve yaratıcısınız. Hayal gücünüzü ortaya koyarak inovatif çözümler geliştirebilirsiniz. Eşinizle iletişimde zorlanabilirsiniz. Akşam saatlerinde alış veriş yapabilirsiniz.

İkizler:
Farklı bir toplumsal projede, kendi idealleriniz uğruna uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Sizi çok mutlu edecek ve keyif verecek bu konu ile ilgili sabah saatlerinde iş yerinizde engeller çıkabilir.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler sonucu gelir dışı kaynaklarınızla ilgili kendinizi daha özgür hissedebilirsiniz. Kendinize vakit ayırmalı ve kendinizi şımartmalısınız.

Aslan:
Eşinizle farklı bir gün geçireceksiniz. Birlikte yapacağınız sıra dışı yurt dışı seyahat planı sizi mutlu edecek. Çocuklar engel oluştursa da aşabilirsiniz. Arkadaşlarınızla keyifli bir akşam olacak.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili ani sürprizle sonucu iş yerinizde daha özgür hissedebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili katılacağınız bir organizasyonda sıra dışı kişilerle tanışabilir ve keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Terazi:
Ortağınızla ya da eşinizle yapmaya giriştiğiniz sıra dışı bir işte maddi kaynak sıkıntısı yaşadığınız bir sabah olabilir. Bunun etkisi akşama doğru hafifleyecek ve romantik seyahat planları yapacaksınız.

Akrep:
İş yerinizdeki beklenmedik gelişmeler sizi daha farklı, daha özgür bir çalışma tarzına yönlendirebilir. Sabah saatlerinde ailesel meseleler engellenmiş hissetmenize sebep olabilir. Akşama doğru ortak gelirlerinizle ilgili olumlu gelişmeler var.

Yay:
Sıradışı, eğlenceli, sportif bir kısa seyahate çıkabilirsiniz. Ancak sabah saatlerinde kendinizi işiniz sebebiyle keyif almaktan engellenmiş hissedebilirsiniz. Eşinizle romantik bir akşam olacak.

Oğlak:
Evinizle ya da ailenizle ilgili süpriz gelişmeler sayesinde maddi açıdan daha özgür hissedebilirsiniz. Toplumdaki yeriniz bu konuda sizi tutan faktör olabilir. Kendinizi şınartmak için masaj vb gidebilirsiniz.

Kova:
Başınızı alıp aniden kısa bir seyahate çıkmak isteyebilir ancak Kariyeriniz sebebiyle kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz. Sevdiğinizle hayattan keyif aldığınızı hissedeceğiniz romantik bir akşam olacak.

Balık:
Bu sabah Maddi planlarınız ile ilgili radikal değişiklikler yapmak isteseniz de hukuki sorumluluklarınız ağır basacak. Akşam saatlerini evinizde keyif yaparak, romantik bir yemekle geçirebilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova