15 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Duygusal yoğunluğunuzun yüksek olduğu bugünde aile bireyleri ile vakit geçirmek ve duygularınızı paylaşmak mutlu edecek. Hem dinlenmek hem de ilham gücünüzü kullanmak için yanlız kalmak isteyebilirsiniz.

Boğa:
Arkadaşlarınızla iletişimin kuvvetli olacağı bugünde duygusal paylaşımlar olabilir. Fedakar ve özverili davranabilirsiniz. İş yazışmalarınızı yapmak için güzel bir gün olacak.

İkizler:
Finansal kaynaklarınızı ve geleceğe yönelik yatırım planlarınızı değerlendirmek için güzel br gün. Kariyeriniz uğruna fedakar davranışlarda bulunabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Yengeç:
Maddi anlamda şansınızın artacağı bir döneme gireceksiniz. Kendinizi iyi ifade edebildiğiniz bugünlerde ikna ve öğretme kabiliyetinizi kullanarak üniversitede vb eğitim vermeyi düşünebilirsiniz. 

Aslan:
Maddi konularda ailenize karşı fedakar davranışlar sergileyeceksiniz. Ortak gelirlerinizle sanatsal çalışmalara yatırım yapabilirsiniz. Duygularınızı özellikle ailenize karşı rahatlıkla aktarabileceksiniz.

Başak:
Sosyal organizasyonlarda ortaklıklarla ilgili yapacağınız görüşmeler sizi gelecekteki ortağınızla biraraya getirebilir. İşinizi ortaklı bir işe dönüştürmek için gerçek uzmanlarla tanışabilirsiniz.

Terazi:
İş yerinize duygusal bağlılığınız ve bunu dile getirmeniz takdir toplayacak. Yaratıcılığınızı kullanarak üstlerinizi etkileyebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili konularda ilham gücünüz kuvvetli.

Akrep:
Keyifli bir gün geçirmek için herşey sizden yana; aşk, romantizm, sanatsal aktiviteler, yeme, içme, çocuklarınız bugün keyif verecek. Uzak bir ülke ile yazışmalar yapabilir, eğitim planlayabilirsiniz.

Yay:
Ailenizle bir araya gelerek duygusal ğaylaşımlarda bulunabilirsiniz. Birlikte olmaktan mutluluk duyacaksınız. Ortak gelirlerinizle birlikte girişimlerde bulunmak üzere değerlendirmr yapabilirsiniz.

Oğlak:
Kendinizi duygusal anlamda rahatça ifade edebileceğiniz bir gün olacak. Özellikle eşinizle duygularınızı paylaşabilirsiniz. Karşılıklı konuşmak ve duygularınızı dile getirmek mutlu edecek.

Kova:
Değerleriniz ve çalışmalarınızın aynı doğrultuda olduğunu hissedeceksiniz ve bu size mutluluk verecek. Kendinize biraz vakit ayırabilirsiniz. Düşüncelerinizi toplamak iyi hissettirecektir.

Balık:
Yaratıcılığınızın ve sezgilerinizin yüksek olduğu bugünde sevdiğinizle vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Romantizm, duygularınız kelimelere döküldükçe daha daartacak. 

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova