16 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Önümüzdeki bir yıl boyunca şans gezegeni sanatsal ve yaratıcı projelerde daha üretken olmanızı ve hayattan keyif almanızı sağalayacak. Hayatınızın aşkını bulabilir ya da çocuk sahibi olabilirsiniz.

Boğa:
Eviniz ile ilgili değişikliklere girişmek için harika bir yıl başlıyor. Yeni bir ev alabilir, evinizi güzelleştirmek için çalışmalar yapabilirsiniz. Ailenize yeni bir üye katılabilir ya da sevdiğiniz biri sizle yaşamaya başlayabilir.

İkizler:
Önümüzdeki bir yıl boyunca önemli iş anlaşmalarına imza atarak işlerinizi büyütebilir ya da şansınızı işiniZi tanıtmaktan yana kullanabilirsiniz. Fikir üretme ve kendinizi anlatma konusunda başarılısınız.

Yengeç:
Gelirlerinizle ilgili süper gelişmeler kaydedeceğiniz bir yıl başlıyor. Geleceğe yönelik yatırımlar yapmak için girişimlerde bulunabilirsiniz. Yeteneklerinizi ortaya koyarak kendinize güveniniz gelecek.

Aslan:
Şans gezegeni bir yıl boyunca sizi korumaya başlıyor. Gelişim ve değişim rüzgarlarına kendinizi bırakmalı ve fırsatların tadını çıkarmalısınız. İlişkiler, iş, kişisel gelişim potansiyel olabilir.

Başak:
Bugünden itibaren bir yıl boyunca kendinizi şanslı ve korumalı hissedeceksiniz. Fiziksel ve ruhsal sağlığınız da dahil olmak üzere her alanda şans gezegeni sizden yana olacak.

Terazi:
Sosyal hayatınız canlanıyor! Önümüzdeki bir yıl boyunca şans ve gelişim gezegenin yardımı ile son on iki yılın en hareketli yılını geçireceksiniz. Doğru kişilerle tanışma fırsatj yakalayabilirsiniz. 

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili gerçekleştirmek istediklerinizi hayata geçirmek için bir yıl başlıyor. Şans gezegeni yaptığınız işlerden takdir toplamanızı sağlayacak. Kendi işinizi kurabilirsiniz.

Yay:
Gelişim diyince akla siz geliyorsunuz. Önümüzdeki bir yıl boyunca şans gezegeni sayesinde yeni eğitimler, yeni seyahat fırsatları yakalayabileceksiniz. Kendinize vakit ayırmalısınız.

Oğlak:
Kendinize zihninizdeki fikirler için finansal kaynak arıyorsanız önümüzdeki bir seneyi iyi değerlendirmelisiniz. Şans gezegeni gelir dışı kaynaklarınız konusunda size fırsatlar sunacak.

Kova:
İkili ilişkilerinizde şanslı bir döneme giriyorsunuz. Hem özel hem işte yeni ortaklıklara imza atabilirsiniz. Şans gezegeni büyümenizi ve gelişmenizi sağlarken doğru kararlar vermenizi sağlayacak.

Balık:
Sağlığınız için yeni bir adım atmanın zamanı geldi. Şans ve grlişim gezegeni sizden yana. Yeni bir diyet, spor programı, iş yerinizi ya da saatlerinizi değiştirmek bir alternatif olabilir.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova