18 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
İkili ilişkilerde aceleceliğiniz sebebiyle beklenmedik tavırlar sergileyebilirsiniz. Önümüzdeki bir ay içinde aile bireyleri ile olan ilişkilerinizi düzeltmek için bir fırsat yakalayacaksınız. Evinizde dekorasyon değişiklikleri yapabilirsiniz.

Boğa:
Farklı duygular içinde olabilir; ani iniş çıkışlar yaşayabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay içerisinde sanatsal seyahatlere çıkabilir; yakın akrabalarınız ve kardeşlerinizle daha fazla bir araya gelebilirsiniz.

İkizler:
Sosyal çevrenizde beklenmedik gelişmeler karşısında agresif tavırlar sergileyebileceğiniz bir gün olacak. Maddi konularda şanslı olduğunuz kadar özel, sanatsal bir objeye yatırım yapmak isteyebilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili duygularınız aniden değişkenlik gösterebilir. Aceleci kararlar vermekten kaçınmalısınız. Cazibeniz her zamankinden daha yüksek olacak. Dış görünüşünüzde istediğiniz değişikliğe gidebilirsiniz.

Aslan:
Bugün seyahatlerde beklenmedik aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Özrllikle kariyeriniz ile ilgili üretken bir döneme giriyorsunuz. Bir ay süresince projeler üzerinde çalışmalı ve ilham gücünüzü kullanmalısınız.

Başak:
Ortak gelirlerinizle ilgili sürprizler duygusal iniş çıkışlar yaşamanıza sebep olabilir. Önümüzdeki bir ayı oldukça sosyal geçirebilirsiniz. Hem iş hem de özel hayatınızla ilgili hareketlilik artıyor.

Terazi:
İkili ilişkilerinizde beklenmedik gelişmeler agresif ve ani tepkiler vermenize sebep olabilir. Kariyeriniz ile ilgili yeni kişilerle tanışabileceğiniz ve takdir toplayacağınız bir aya giriyorsunuz.

Akrep:
İş yerinizdeki süpriz olaylar karşısında şaşkınlığınızı gizleyemeyebilirsiniz. Eşinizle ya da sevgilinizle birlikte düzenleyeceğiniz romantik bir gezi kendinizi iyi hissetmenizi sağlayabilir.

Yay:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sürpriz bir karşılaşmayla yeni bir aşka tutulabilirsiniz. Bir ay boyunca gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili olumlu gelişmeler yaşayabilir; farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

Oğlak:
Aile bireylerinden biri ile agresif tavırlarınız sebebiyle tartışmalar yaşayabilir, üzülebilirsiniz. İkili ilişkilerde harmoniyi yakalayabileceğiniz bir ay süresince aşktan ayaklarınız yerden kesilebilir.

Kova:
Bugün kısa bir seyahatte beklenmedik aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. İşiniz ile ilgili katılacağınız organizasyonlarda farklı kişilerle tanışma fırsatı yakalayacağınız bir ay sizi bekliyor.

Balık:
Maddi konularda aceleci kararlardan uzak durmanız gereken bir gündesiniz. Yaratıcılığın, aşkın, yeme, içme, gezmenin keyfini çıkaracağınız bir ay sizi bekliyor. Hayatın tadını çıkarımalısınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova