19 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bu sabah ikili ilişkilerde gerginlikler yaşasanız da öğleden itibaren keyfiniz yerine gelecek. Keyfiniz ve konforunuz için alışveriş yapabilirsiniz ancak yeme içmeyi abartmamalısınız.

Boğa:
Sabah saatlerinde günlük rutinininiz ile ilgili problemler ortaya çıkabilir. Önemli bir müşteri ile görüşme ya da sözleşme yapabilirsiniz. Akşam evinizde arkadaşlarınıza davet verebilirsiniz.

İkizler:
Çocuklarınızla ilgili gerginlikler gün başlangıcında sizi zorlayabilir. Maddi konularda bonkör olabilirsiniz. Kendinizi şımartmak için para harcayabilir; kısa bir seyahate çıkabilirsiniz.

Yengeç:
Aile bireyleri ile kariyerinizi ilgilendiren bir konuda tartışabilirsiniz. Günün ikinci yarısından itibaren romantizm hüküm sürecek. Alışveriş yapmak keyifli gelse de çok para harcamamaya dikkat edin.

Aslan:
Bu sabah yapacağınız seyahatlerde aksaklıklarla karşılaşabilirsiniz. Günün ikinci yarısını kendinize, dinlenmeye ayırmanız iyi olur. Akşam ise keyifli sohbetlere dahil olabilirsiniz.

Başak:
Sizin değerleriniz, gelirleriniz ve ailenizle ortak gelirleriniz konusunda sabah saatlerinde tartışmalar olabilir. Arkadaşlarınızla keyif yapacağınız bir gün olacak. Rüyalarınıza dikkat edin.

Terazi:
İkili ilişkilerde gerginlikler yaşayarak güne başlayabilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili bir yatırım konusu ile ilgili size yardımcı olacak biri ile tanışabilirsiniz. Farklı konularda okumak akşam iyi gelebilir.

Akrep:
İş yerinizde etkin biri ile seyahatler ya da yurt dışı bağlantılı işler ile ilgili ego çatışmaları yaşayabilirsiniz. Öğleden itibaren eşinizle romantik bir tatil planlayabilir ya da çıkabilirsiniz.

Yay:
Sosyal çevrenizle bazı keyif tercihleriniz sebebiyle ters düşebilirsiniz. Sağlığınızı da ilgilendiren rutinlerinizi ele alarak kendinize keyifli bir gün yaşatabilirsiniz. Akşam inançlarla ilgili okumalar yapabilirsiniz.

Oğlak:
Sabah saatlerinde eviniz ile ilgili yapılması gereken işlerinizi hallettikten sonra romantik bir güne merhaba diyebilirsiniz. Aşk, şehvet, ikili ilişkilerde şans sizden yana olacak.

Kova:
Kısa bir seyahate çıkacaksınız, dikkatli olmanız gereken br sabah olacak. Öğleden sonradan itibaren evinizde eşiniz ve çocuklarınızla keyifli ve hoş bir gün geçirebilirsiniz.

Balık:
Sabah saatlerini daha sakin ve akışta geçirmeye çalışmalısınız. Öğleden itibaren sevdiğinizle kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Akşam iş ile ilgili ufkunuzu açacak bir konuşma olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova