2 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
İşinizle ilgili detaycı ve mükemmeliyetçi analizler, raporlar peşinde koşacağınız bir gün olacak. Sabah saatlerinde belirsizlikler zorlasa da öğleden sonra önemli kişilerden destek ile halledebileceksiniz.

Boğa:
Sosyal organizasyonlar, kulüp ve derneklerde yardım çalışmaları için yaratıcı projelerinizi detaylandırabileceğiniz bir sabah olacak. Önemli birinden akşama doğru haber alabilirsiniz.

İkizler:
İletişim problemleriniz çözülmüş, işleriniz tıkırında gidiyor gibi gözükse de öğleye kadar kariyerinizle ilgili konular belirsizliğini sürdürecek. Evinizde köklü ve detaylı bir değişime gidebilirsiniz.

Yengeç:
Sözleşmelerinizi, yazışmalarınızı gözden geçirmek için güzel bir gün. Analiyik bakış açınız size kolaylık sağlasa da sabah saatlerinde belirsizlik hakim. İlişkinizde köklü değişim kaçınılmaz.

Aslan:
Finansal olarak gelirleriniz ve gelir dışı kaynaklarınızı gözden geçirip yeniden planlamak isteyebilirsiniz. Akşama kadar miras, kredi vb konularda netlik beklememelisiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

Başak:
Kariyerinizle ilgili aldığınız kararları hayata geçirmek istiyorsunuz. Daha yaratıcı ve eğleceli işler sizi bekliyor ancak eşinizin duruşu belirsiz. Değişmenizi gerektiren durumlar çıkabilir.

Terazi:
İş yerinizdeki belirsiz ortam sizi içten içe rahatsız edebilir. Durumunuzun ne olacağını detaylı olarak bilmek isteyebilirsiniz. Üstlerinizden önemli birinin desteği ile rahatlayacaksınız.

Akrep:
Değişim için zorlanıyorsunuz. Daha yaratıcı bir hayata, sanatsal yeteneğinizi ortaya çıkarabileceğiniz bir düzene geçiş için adımlar atabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu gelişmeler olabilir.

Yay:
Kariyerinizle ilgili detaylı projelerle uğraşırken finansal durumunuzu gözden geçireceksiniz. Gelir kaynaklarınızı yeniden yapılandırmalı ve değişmelisiniz. Bir aile büyüğünüz bu konuda destek olacak.

Oğlak:
Kendinizi köklü bir seğişim içinde hissediyorsunuz. Her ne kadar belirsizlikler ve yanlış anlaşılmalar yaşansa da eşinizin desteği ile yeni sizi yaratmak için çabanız yadsınamaz.

Kova:
Sabah saatlerinde maddi konulardaki belirsizlik sizi zorlayabilir. Gelir yapınızı ve finansal durumunuzu yeniden yapılandırmak isteyebilirsiniz. İş yerinizden kuvvetli biri size destek olacak.

Balık:
İkili ilişkilerinize dikkat etmeniz gereken bir gün. Sosyal çevrenizdeki köklü değişim sizi zorlayabilir. Sevdiğinizin desteği rahat hissetmenizi sağlayacak. Yaratıcılığınızı kullanabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova