21 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sakin ve huzurlu bir güne uyanıyorsunuz. İlham gücünüzün yüksek olacağı bugünü evinizde yazmaya ayırabilirsiniz. Öğleden sonra zorlanmalar olsa da aile bireyleri ile iletişiminiz kuvvetli.

Boğa:
Arkadaşlarınızla birlikte kendinizi ifade edebileceğiniz, sanatsal aktivitelerde ya da ortamlarda bulunmaktan mutluluk duyabilirsiniz. Eşiniz ile sorumluluklarınız sebebiyle akşam gerginlik yaşanabilir.

İkizler:
Yaratıcılığınızı kariyeriniz için kullanarak para kazanacağınız bir proje ortaya çıkarabilirsiniz. Gün genelinde dinlenme arzunuz ağır bassa da işiniz ile ilgili sorumluluklar öne çıkacak.

Yengeç:
Arkadaşlarınızla düşüncelerinizi rahatlıkla paylaşabileceğiniz bir gün olacak. Eşinizin desteğini hissedeceksiniz. Öğleden sonra çocuklarınıza ilgili sorumluluklar ağır basabilir.

Aslan:
Kendinizi metafizik ve ruhsal konulara verebilir; derin araştırmalarda bulunabilirsiniz. Dinlenmek ve zihninizdeki fikirleri toparlamak için güzel bir gün olacak.

Başak:
Arkadaşlarınızla çıkacağınız bir sohbet ortamı aniden romantik bir yemeğe dönüşebilir. Akşam saatlerinde iletişimde, özellikle büyük-yakın akrabalarla, problem yaşanabilir.

Terazi:
Maddi konularda korumacı ve güvence arayışında olduğunuz birmgün olacak. İş yerinizde yapacağınız yaratıcı çalışmalar sayesinde kariyerinizde takdir toplayabilirsiniz. Maddi sorumluluklarınız var.

Akrep:
Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bir gün. Eşinizle romantik bir kaçamak yapabilirsiniz. Ufkunuzu genişletecek ve size ilham verecek araştırmalar yapmaktan mutluluk duyacaksınız.

Yay:
Aile bireyleri ile iletişiminiz akıcı ve rahat olacak. Çocuklarla birlikte vakit geçirmekten keyif alacaksınız. Ortak gelirleriniz konusunda hem fikir olabilirsiniz ancak bilinçaltında sizi sorumluluklar yorabilir.

Oğlak:
Eşinizle yapacağınız kısa bir kaçamak, romantik bir tatile dönüşebilir. Birlikte sanatsal aktivitelere katılmak isteyebilirsiniz. Sosyal organizasyonlarda aldığınız sorumluluklar bastırabilir.

Kova:
Kendinizi şımartmak için masaj, spor vb için para harcamak isteyebilirsiniz. Ailenizle geçireceğiniz keyifli bir pazar günü olabilir. Öğleden sonra işle ilgili sorumluluklarınız ağır basabilir.

Balık:
Sevdiğinize romantik bir gün yaşatabilirsiniz. Hazırlayacağınız özel bir yemek ikinizi de mutlu edebilir. İletişiminiz akıcı ve rahat olacak. İnançlarınız sebebiyle kısıtlandığınızı hissedebilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova