22 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Aileniz-evinizle ilgili farklı düşünceler içindeyken kariyerinizi yönlendiren önemli bir kişi ile ters düşebilirsiniz. Aralık sonuna kadar yaratıcı fikirler üreteceğiniz, ilham gücünüzü ortaya koyacağınız bir dönem başlıyor.

Boğa:
Önemli sözleşmeler ve yazışmalar ile ilgili iletişim ve hukuki problemlerle karşılaşabileceğiniz bir gün olacak. Rüyalarınızın sizi şaşırtacağı; ilham gücünüzü kullanacağınız bir dönem başlıyor.

İkizler:
Kendi hayatınızı iyileştirebilmek için gelir dışı kaynaklarınızı kullanmak ya da kredi başvurusunda bulunmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın vereceği tepki sizi şaşırtarak, çevrenizde ani değişikliklere sebep olabilir.

Yengeç:
Eşiniz ile fikir alışverişinde bulunma ve onun zorlandığı noktalarda yardımcı olmanız gerekebilir. Kariyerizde yıl sonuna kadar sürecek üretken ve yaratıcı bir döneme giriş yapıyorsunuz.

Aslan:
Sağlığınızla ilgili ortaya çıkan bir sorun sizi endişeli düşüncelere sevk edebilir. Arkadaşlarınıza fikir danışmak sizi rahatlatacak. Kendinizi geliştirmek adına çok farklı bir alanda eğitime geri dönüş yapabilirsiniz.

Başak:
Arkadaşlarınızla konuşurken alacağınız bir bilgi sizi hayal kırıklığına uğratabilir. Sevdiğiniz kişiye fikirlerinizi kabul ettirmekte zorlanabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınızla yeni bir yatırım planına başlayacaksınız.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili fikirleriniz sebebiyle aile büyüklerinizle gerginlikler yaşayabilirsiniz. Aralık sonuna kadar olan süreçte yaratıcı ve özgün projeler ortaya çıkarabileceğiniz bir ortaklık olabilir.

Akrep:
İnançlarınız ve hayat felsefeniz sebebiyle kardeşleriniz ve yakın akrabalarınızla çatışabilirsiniz. Daha özgür davranabileceğiniz bir iş düzeni oluşturabilmek için yıl sonuna kadar vaktiniz olacak.

Yay:
Finansal konularda zor anlar yaşayacağınız bir gün olabilir. Zam vb görüşmeler yapmak için uygun bir gün değil. Eski bir aşk aniden kapınızı çalabilir ya da çocuklarınızla ilgili beklenmedik bir konu gündeme gelebilir.

Oğlak:
İkili ilişkilerinizde, özellikle ortağınızla, fikir anlaşmazlıkları yaşayabilirsiniz. Ailenizle ilgili geçmişten gelen bir komu aniden ortaya çıkarak sizi şaşırtabilir. Yıl sonuna kadar bir çözüm bulacaksınız.

Kova:
Çalışma arkadaşlarınızla fikir çatışmaları ego savaşlarına dönüşebilir; konuşmalarınıza dikkat etmelisiniz.
Geçmişte yaptığınız önemli bir sözleşme ile ilgili beklenmedik bir gelişme yaşayabilirsiniz.

Balık:
Sosyal çevrenizdeki önemli biri ile yaratıcı proje fikirlerinizle ilgili tartışmalar yaşayabilirsiniz. Maddi konularda ortaya çıkan bir süpriz, planlarınızı gözden geçirmenize sebep olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova