23 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Önümüzdeki bir ay boyunca yaratıcı projeler, çocuklar, tatil ve hayattan keyif aldığınızı hissettirecek tüm aktiviteler gündeminizi kaplayacak. Güne başlarken şaşırtıcı haberler alabilirsiniz.

Boğa:
Evinizde adeta bir bayram havası bir ay boyunca sizinle olacak. Misafirler, keyif yapma ön planda olacak. Sabahın ilk saatlerinde rüyalarınıza dikkat edin; size ilham kaynağı olabilir.

İkizler:
Kısa seyahatler, bol iletişim ve yakın akrabalarla geçirilecek keyifli bir ay sizi bekliyor. Duygularınızı rahatlıkla ifade edebildiğinizi hissedebilir; sportif aktivitelerle akşamınızı geçirebilirsiniz.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili süprizler içten içe sizi heyecanlandırabilir. Finansal anlamda kendinizi daha güçlü ve daha güvende hissedeceğiniz bir ay başlıyor. Parlamak için para harcayabilirsiniz.

Aslan;
Yaratıcılığınızı kullanarak kendinizi gösterebileceğiniz bir ay olacak. Öz güveniniz yüksek ve rahat hissedeceksiniz. Akşam Spontan bir program ile kısa bir seyahat programı yapabilirsiniz.

Başak:
Kariyeriniz ile ilgili yeni fikirlerinize sürpriz bir finansal kaynak bulmak sizi şaşırtabilir. Kendinizi dinlemek, ilham almak için adeta inzivaya çekileceğiniz bir ay sizi bekliyor. Geleceğe yatırım yapıyorsunuz.

Terazi:
Eşinizle sürpriz ya da ilginç bir destinasyona tatil planı yapabilirsiniz. Sosyal çevrenizle bir araya gelme fırsatı yakalayacağınız önümüzdeki bir aylık süreç oldukça aktif geçebilir.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgilç yaratıcı projelerinizle parlıyorsunuz. Bugünden itibaren bir ay boyunca yaptığınız işler ya da toplumsal çalışmalarınız sebebiyle takdir göreceksiniz. İç güdülerinize güvenmelisiniz.

Yay:
Sevdiğinizin bir sürprizi ile güne taze ve romantik bir başlangıç yapabilirsiniz. Uzak seyahatler, medya ve eğitimlerin ön planda olacağı bir ay bekliyor sizi. Arkadaşlarınızla hareketli bir akşam olacak.

Oğlak:
Ailenizle ilgili şaşırtıcı bir haber günlük düzeninizde sizi daha mutlu edecek bir sisteme geçmenizi sağlayabilir. Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili olumlu ve önemli gelişmelerin yaşanacağı bir ay başlıyor.

Kova:
Sevdiğiniz sebebi ya da vasıtası ile sürpriz bir kısa seyahat ile güne başlayabilirsiniz. Önümüzdeki bir ay boyunca ilişkinizde geleceğe yönelik adımlar atmak üzere dizginleri elinize alacaksınız.

Balık:
İş yerinizde takdir ve beğenileri topluyorsunuz. Yaratıcılığınızı coşkuyla ortaya koyacağınız bir ay olacak. Ailenizden gelen bir finansal konularda beklenmedik bir habere şaşıracaksınız.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem