24 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Yaratıcı projeleriniz için yeni girişimlerde bulunma fırsatı yakalayabilirsiniz. Hayatınıza girecek yeni biri ile hayatın tadına vardığınızı hissedebilir; sevdiğinizle evinizde romantik bir gece geçirebilirsiniz.

Boğa:
Hayalinizdeki evi gerçekleştirmek için harika bir gün. Bir emlak yatırımı yapabilir; dekorasyon değişikliklerine başlayabilirsiniz. Sevdiğinizle birlikte romantik bir kaçamak yapabilirsiniz.

İkizler:
Yaratıcı bir proje ile ilgili gelişmeler kaydedebileceğiniz; önemli bir sözleşmeye imza atabileceğiniz bir gün olacak. Kazançlarınız konusunda bereketli bir gün geçireceksiniz.

Yengeç:
Maaş zammı ya da prim hedefleriniz ile ilgili görüşebileceğiniz ya da üstlerinizin size zam yaptıklarını bildireceği bir gün olabilir. Kendinizi çekici hisseseceksiniz. İkili ilişkilerden yana şanslı bir gün.

Aslan:
Yaratıcılığınızı ortaya koyabileceğiniz bir gün olacak. Yeni girişimlerde bulunarak kendinizi sahnede hissedebilirsiniz. İlham gücünüzün kuvvetli olduğu bugünde de kendininizi şımartmak isteyebilirsiniz.

Başak:
Sosyal organizasyonlarda yer almaktan ve yeni kişilerle tanışmaktan keyif alacağınız bir gün olacak. Yeni girişim fikirlerinizi kapalı kapılar ardında, sessizce planlamaya başlayabilirsiniz.

Terazi:
İşinizle ilgili yaratıcı projelerinizi sunabileceğiniz sosyal bir organizasyonda adeta parlıyorsunuz. Tanışacağınız yeni kişiler vasıtasıyla geleceğe yönelik girişimlerde bulunabilirsiniz.

Akrep:
Kariyerinizde adım atlama, takdir görme ya da pozisyon değiştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile planlayacağınız uzak bir seyahatte hem romantizm hem sanat merakınızı tatmin edebileceksiniz.

Yay:
İdealleriniz ve hayat felsefenizi başkaları ile paylaşma ve bir gruba liderlik etme fırsatı yakalayabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız ile ilgili başvurularınızı yapmakta fayda göreceksiniz.

Oğlak:
Aile büyüklerinizin size bir kredi, miras vb gelir dışı kaynak ile ilgili güzel haberleri olacak. Sevdiğiniz kişi ile geleceğe yönelik planlarınızı paylaşabileceğiniz romantik bir gün geçireceksiniz.

Kova:
Hayatınızı birleştirmeyi düşündüğünüz kişi ile geleceğe yönelik adımlar atabilirsiniz. Günlük düzeninizde iyileştirmeler yapmak keyif verecek. Masaj vb ile kendinizi şımartabilirsiniz.

Balık:
İşinizi geliştirmek aynı zamanda iş yerinizi, sizinle birlikte çalışanları genişletmek demek. Yaratıcı yeni girişimleriniz için destekçi bulabilir; yenç riskler alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova