25 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sabah bir yanda işiniz bir yanda ailenizi bırakan bir durum olabilir. Ailenizden beklenmedik haberler alabilirsiniz. Sıra dışı fikirler çıksa da uygulamaya sadece sağlam fikirleri alacaklar.

Boğa:
Geleceğe yönelik önemli bir ortaklığa imza atabilirsiniz. Aklınızda inovatif fikirler, yanınızda güçlü ortağınız ile sağlam adımlar atacaksınız. Hukuki problemler sabah yorucu olabilir.

İkizler:
Gelir dışı kaynaklarla ilgili yetkili biri ile gergin bir sabah yaşanabilir. Gelirlerinizi arttırmak için arkadaşlarınızdan orijinal fikirler gelebilir. Sağlam fikirler ile girişimlerde bulunacaksınız.

Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili orijinal ve inovatif fikirler üreteceğiniz bir gün olacak. Yaratıcı fikirlerinizi hayata geçirmek için somut adımlar atabileceksiniz. Ortağınızla stresli bir sabah olabilir.

Aslan:
İdealleriniz ve hayat felsefeniz aşırı uçlarda gözükse de kendi fikirlerinizi ortaya koymakta zorlanabilirsiniz. Ailenizin desteği ile farklı bir alana yönelebilir; eğitim hayatına geri dönebilirsiniz.

Başak:
Takım çalışmaları içinde finansal girişimleriniz için orijinal fikirler bulabilirsiniz. Yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek için somut adımlar atabilir, sözleşme safhasına getirebilirsiniz.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili eşinizin ya da ortağınızın sıra dışı fikirleri olabilir. Aile büyükleriniz ile bu konuda gerginlikler yaşasanız da maddi açıdan makul olan fikirleri hayata geçirebilirsiniz.

Akrep:
İş yerinizde fikirlerinizi ve inançlarınızı değiştirecek farklı ve sıra dışı fikirler verilebilir. Bunları hayata geçirirken kendi sorumluluklarınızı göz önüne alacak ve adımlarınızı atacaksınız.

Yay:
Yaratıcı fikirleri paraya dönüştürebileceğiniz inovatif çözümler bulabilirsiniz. Yaratıcılığınız oldukça yüksek; fikirlerinizi kısıtlamayın. Sağlam fikirlerinizi bir süre kendinize saklayacaksınız.

Oğlak:
Eşinizin eviniz ya da diğer emlak işleriniz ile ilgili yaratıcı ve orijinal fikirleri olabilir. Sosyal çevrenizden etkin birinin desteği ile hayata geçirilebilecek olanları ele alabilirsiniz.

Kova:
Hızlı ve spontan beyin fırtınaları ile iş yerinizde orijinal çözümler, yaratıcı projeler başlatabilirsiniz. Kariyerinizde bir sonraki adımı düşünerek, fikirlerin en uygulanabilir olanını seçeceksiniz.

Balık:
Finansal durumunuzla ilgili sürprizler, yaratıcı fikirlere başvurmanıza sebep olabilir. Aklınıza gelen fikirleri not edin. Hayat felsefenize en uygun olanını somutlaştıracaksınız.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova