26 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Eylül ortasına kadar gelir dışı kaynaklar ve eşiniz-ortağınız ile ortak gelirler konusu gündemde olacak. Yatırımcı bulma, finansal kaynak yaratma konularında agresif ve atak olacaksınız.

Boğa:
Evlilik, özel ilişki ya da ortaklık için eylül ortasına kadar heyecanlı ve dinamik davranabilirsiniz. Sonradan pişman olmamak için işleri yavaştan almak ve iyi düşünmek faydalı olacaktır.

İkizler:
İş yerinizde hareketli bir döneme giriyorsunuz. Eylül ortasına kadar yoğun ve aktif bir süreç olacak. Elinizdeki işleri bitirmek için var gücünüzle çalışırken sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yengeç:
Yaratıcılığınızı ortaya koyarak kendi isteklerinizi hayata geçirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eylül ortasına kadar hayatın tadını çıkararak, kendinizden emin adımlar atacaksınız.

Aslan:
Eylül ortasına kadar evdeki işlerinizi halledebileceğiniz enerjik ve aktif bir dönem başlıyor.  Tadilat vb işlere enerjinizi yönlendirebilirsiniz. Aile içi gerginlikler normalden fazla olabilir.

Başak:
Sizi oldukça hareketli bir iki ay bekliyor. Eylül ortasına kadar kısa seyahatler, eğitimler ve yakın akrabalarla görüşmelerde bulunacaksınız. İletişimde agresif olmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi:
Para kazanmak için cesur ve atak davranacağınız bir sürece giriyorsunuz. Girişimciliğinizi Eylül ortasına kadar olan süreçte ortaya koyabileceksiniz. Aşırı harcamalar ve müsriflikten kaçının.

Akrep:
Kendinizi enerjik ve aktif hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünden Eylül ortasına kadar ataletinizi atarak aktif ve hareketli bir yaşam süreceksiniz. İkili ilişkilerinizde de bunu gözlemleyebilirsiniz.

Yay:
Eylül ortasına kadar kafanızı dinlemek, bedeninizi dinlendirmek için inzivaya çekiliyorsunuz. Günlük hayatınıza devam etseniz de kendinize molalar vermekten, dinlenmekten ödün vermeyin.

Oğlak:
Sosyal organizasyonların hız kazanacağı, yeni kişilerle tanışacağınız bir süreç başlıyor. Eylül ortasına kadar oldukça aktifsiniz. Bu süreçte arkadaşlarla gerginlikler yaşanabilir.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili hareketli ve bir o kadar da stresli bir dönem başlıyor. Enerjik ve cesur davranacağınız bu süreçte kararlılığınız sizi öne çıkaran faktör olacak.

Balık:

Macera hayatınıza adım atıyor. Hayata naif bakış açınızı bir kenara koyarak uzak diyarlar, farklı kültürlere seyahat edebilirsiniz. Sizi arayanlar yerinizde bulamadığından şikayet edebilir.