26 Temmuz Günlük Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Eylül ortasına kadar gelir dışı kaynaklar ve eşiniz-ortağınız ile ortak gelirler konusu gündemde olacak. Yatırımcı bulma, finansal kaynak yaratma konularında agresif ve atak olacaksınız.

Boğa:
Evlilik, özel ilişki ya da ortaklık için eylül ortasına kadar heyecanlı ve dinamik davranabilirsiniz. Sonradan pişman olmamak için işleri yavaştan almak ve iyi düşünmek faydalı olacaktır.

İkizler:
İş yerinizde hareketli bir döneme giriyorsunuz. Eylül ortasına kadar yoğun ve aktif bir süreç olacak. Elinizdeki işleri bitirmek için var gücünüzle çalışırken sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Yengeç:
Yaratıcılığınızı ortaya koyarak kendi isteklerinizi hayata geçirebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eylül ortasına kadar hayatın tadını çıkararak, kendinizden emin adımlar atacaksınız.

Aslan:
Eylül ortasına kadar evdeki işlerinizi halledebileceğiniz enerjik ve aktif bir dönem başlıyor.  Tadilat vb işlere enerjinizi yönlendirebilirsiniz. Aile içi gerginlikler normalden fazla olabilir.

Başak:
Sizi oldukça hareketli bir iki ay bekliyor. Eylül ortasına kadar kısa seyahatler, eğitimler ve yakın akrabalarla görüşmelerde bulunacaksınız. İletişimde agresif olmamaya özen göstermelisiniz.

Terazi:
Para kazanmak için cesur ve atak davranacağınız bir sürece giriyorsunuz. Girişimciliğinizi Eylül ortasına kadar olan süreçte ortaya koyabileceksiniz. Aşırı harcamalar ve müsriflikten kaçının.

Akrep:
Kendinizi enerjik ve aktif hissedeceğiniz bir dönem başlıyor. Bugünden Eylül ortasına kadar ataletinizi atarak aktif ve hareketli bir yaşam süreceksiniz. İkili ilişkilerinizde de bunu gözlemleyebilirsiniz.

Yay:
Eylül ortasına kadar kafanızı dinlemek, bedeninizi dinlendirmek için inzivaya çekiliyorsunuz. Günlük hayatınıza devam etseniz de kendinize molalar vermekten, dinlenmekten ödün vermeyin.

Oğlak:
Sosyal organizasyonların hız kazanacağı, yeni kişilerle tanışacağınız bir süreç başlıyor. Eylül ortasına kadar oldukça aktifsiniz. Bu süreçte arkadaşlarla gerginlikler yaşanabilir.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili hareketli ve bir o kadar da stresli bir dönem başlıyor. Enerjik ve cesur davranacağınız bu süreçte kararlılığınız sizi öne çıkaran faktör olacak.

Balık:

Macera hayatınıza adım atıyor. Hayata naif bakış açınızı bir kenara koyarak uzak diyarlar, farklı kültürlere seyahat edebilirsiniz. Sizi arayanlar yerinizde bulamadığından şikayet edebilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem