28 Temmuz Astrolojik Günlük Burç Yorumları

Koç:
Günün ilk saatlerinde maddi sorumluluklarınız keyifinizin önüne geçse de genelinde eğlenceli bir gün olacak. Özgürlükçü ve orjinal bakış açınızı yaratıcı işlere yönlendirebilirsiniz.

Boğa:
Aileniz ve evinizle ilgili eşinizle sorumluluklarınız konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik çözümler tanımadığınız ya da sizi şaşırtacak kimselerden gelebilir. Yeniliğe açık olun.

İkizler:
Bugün kısa seyahatler ile keyif yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sürprizi sizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecek. İş yerinizden gelen bir mail ya da telefon sorumluluklarınızı hatırlatabilir.

Yengeç:
Kariyerinizde sürpriz gelişmeler sonucu maddi konularda kendinizi daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızın ağır basacağı bir gün olacak.

Aslan:
Farklı inanç ve felsefeleri tanımak sizi şaşırttığı kadar hayattan keyif almanızı sağlıyor. Ailenize ve evinize karşı sorumluluklarınız sıradışı olmanıza engel teşkil ettiğini hissedebilirsiniz.

Başak:
Hayallerinizi sürpriz kaynaklar ile hayata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kardeşleriniz ya da yakın akrablatınıza karşı sorumluluklarınızın sizi engellediğini hissetseniz de hayallerinizden vazgeçmeyin.

Terazi:
Arkadaşlarınız vasıtasıyla tanışacağınız biri ile beklenmedik bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Size maddi sorumluluklarınız hatırlatılarak, engel olunmaya çalışıldığı kanısına kapılabilirsiniz.

Akrep:
İş yerinizde ya da günlük hayatınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler, kendinizi kariyerinizde güvende hissetmenizi sağlayacak. Bir yandan sorumluluklar bir yanda rahatlık aklınızı karıştırabilir.

Yay:
Çıkacağınız uzak bir seyahat ya da uzun bir yolculukta sürpriz bir aşka tutulabilirsiniz. Bir yandan keyiflenseniz de bilinç altınızda sorumluluklarınız size kendini hatırlatacak.

Oğlak:
Ailenizde beklenmedik olumlu bir gelişme ile gelir dışı kaynaklarınız konusunda rahatlayabilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Sosyal sorumluluklarınız gündeme gelecek.

Kova:
Sevdiğinizle çıkacağınız sürpriz bir kısa seyahatte kendinizi aşka teslim edebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı sorumluluklar sebebiyle yeterince keyif alamadığınızı hissedebilirsiniz.

Balık:
Bugün kendinize bir mola verip şımartmak iyi gelebilir. Finansal konularda sizi şaşırtacak olaylar gelişebilir. Gelir dışı kaynakları ız konusunda bir aile büyüğü stres yapabilir.

Aysegul Kuyumcu Turker