28 Temmuz Astrolojik Günlük Burç Yorumları

Koç:
Günün ilk saatlerinde maddi sorumluluklarınız keyifinizin önüne geçse de genelinde eğlenceli bir gün olacak. Özgürlükçü ve orjinal bakış açınızı yaratıcı işlere yönlendirebilirsiniz.

Boğa:
Aileniz ve evinizle ilgili eşinizle sorumluluklarınız konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Beklenmedik çözümler tanımadığınız ya da sizi şaşırtacak kimselerden gelebilir. Yeniliğe açık olun.

İkizler:
Bugün kısa seyahatler ile keyif yapmak isteyebilirsiniz. Arkadaşlarınızın sürprizi sizi hem şaşırtacak hem de mutlu edecek. İş yerinizden gelen bir mail ya da telefon sorumluluklarınızı hatırlatabilir.

Yengeç:
Kariyerinizde sürpriz gelişmeler sonucu maddi konularda kendinizi daha güvende ve rahat hissedebilirsiniz. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızın ağır basacağı bir gün olacak.

Aslan:
Farklı inanç ve felsefeleri tanımak sizi şaşırttığı kadar hayattan keyif almanızı sağlıyor. Ailenize ve evinize karşı sorumluluklarınız sıradışı olmanıza engel teşkil ettiğini hissedebilirsiniz.

Başak:
Hayallerinizi sürpriz kaynaklar ile hayata geçirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kardeşleriniz ya da yakın akrablatınıza karşı sorumluluklarınızın sizi engellediğini hissetseniz de hayallerinizden vazgeçmeyin.

Terazi:
Arkadaşlarınız vasıtasıyla tanışacağınız biri ile beklenmedik bir ilişkiye adım atabilirsiniz. Size maddi sorumluluklarınız hatırlatılarak, engel olunmaya çalışıldığı kanısına kapılabilirsiniz.

Akrep:
İş yerinizde ya da günlük hayatınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler, kendinizi kariyerinizde güvende hissetmenizi sağlayacak. Bir yandan sorumluluklar bir yanda rahatlık aklınızı karıştırabilir.

Yay:
Çıkacağınız uzak bir seyahat ya da uzun bir yolculukta sürpriz bir aşka tutulabilirsiniz. Bir yandan keyiflenseniz de bilinç altınızda sorumluluklarınız size kendini hatırlatacak.

Oğlak:
Ailenizde beklenmedik olumlu bir gelişme ile gelir dışı kaynaklarınız konusunda rahatlayabilirsiniz. Kendinizi daha güvende hissedeceksiniz. Sosyal sorumluluklarınız gündeme gelecek.

Kova:
Sevdiğinizle çıkacağınız sürpriz bir kısa seyahatte kendinizi aşka teslim edebilirsiniz. İşinizle ilgili bazı sorumluluklar sebebiyle yeterince keyif alamadığınızı hissedebilirsiniz.

Balık:
Bugün kendinize bir mola verip şımartmak iyi gelebilir. Finansal konularda sizi şaşırtacak olaylar gelişebilir. Gelir dışı kaynakları ız konusunda bir aile büyüğü stres yapabilir.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova