29 Temmuz Astrolojik Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinden itibaren kendinizi günlük işleri halletmeye adayabilir; aktif bir gün geçirebilirsiniz. Belirsiz nedenlerden ötürü işleriniz aksayabilir. Daha ziyade ilham gerektiren işlere yoğunlaşabilirsiniz. 

Boğa:
Bugün eşiniz ve çocuklarınızla keyifli sportif aktivitelerle güne başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla günün geri kalanında romantik ya da sanatsal programlar yapabilirsiniz.

İkizler:
Evinizde günlük işlerinizi toparlamak ve deşarj olmak için evde kalmayı tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda daha aktif ve düzenli olabilmek için gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Yengeç:
Yaratıcı bir projenin detayları ile ilgilenebilirsiniz. Önemli bir yazışmanın üzerinden geçme fırsatınız olacak. Çocuklarınızla aktif bir gün geçirebilir; uzak seyahat planları yapabilirsiniz.

Aslan:
Finansal durumunuzla ilgili detayları düzenledikten sonra evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler için gerekli isteği bulacaksınız. Ev değiştirme planlarınız varsa hayata geçirebilirsiniz.

Başak:
Kısa bir seyahate çıkmak için harika bir gün olacak. Enerjinizi keyifli alanlara yönlendirmelisiniz. Yakın akrabalarla bir araya gelinebilir. Akşam eşinizle romantik bir yemek sizi mutlu edecek.

Terazi:
İşinizle ilgili yaratıcı projeleri ele almak için güzel bir gün. Kendi kendinize sessizce detayların üzerinden geçebilirsiniz. Para kazandıracak projelerle uğraşmak keyif veriyor.

Akrep:
Bugün arkadaşlarınız, çocuklarınız, sportif ve sanatsal aktivitelerle dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi enerjik ve sportif hissediyorsunuz. Yaratıcı işlere vakit ayırmak daha mutlu edecek.

Yay:
Kariyerinizle ilgili bir konuda gizliden gizliye çalışmalar yapmak ve detayları netleştirmek sizi mutlu edecek. Akşam evinizde sevdiğinizle romantik ve keyifli bir program yapabilirsiniz.

Oğlak:
Arkadaşlarınızla bir araya gelerek yeni arkadaşlıklar kuracağınız, farklı kültürler ve bakış açılarından insanlarla tanışacağınız bir gün olabilir. Kısa bir deniz seyahati yapabilirsiniz.

Kova:
Ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili planlarınızı netleştirmek ve detaylandırmak için güzel bir gün olabilir. Kariyeriniz ile ilgili bazı konularda koşturmanız gerekebilir.

Balık:
Eşinizle romantik günler geçiriyor olabilirsiniz. İlham gücünüzü kullanmalı ve keyif yapmalısınız. Birlikte sanatsal ve yaratıcı yerleri gezeceğiniz uzak bir yere seyahate çıkabilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova