29 Temmuz Astrolojik Günlük Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinden itibaren kendinizi günlük işleri halletmeye adayabilir; aktif bir gün geçirebilirsiniz. Belirsiz nedenlerden ötürü işleriniz aksayabilir. Daha ziyade ilham gerektiren işlere yoğunlaşabilirsiniz. 

Boğa:
Bugün eşiniz ve çocuklarınızla keyifli sportif aktivitelerle güne başlayabilirsiniz. Arkadaşlarınızla günün geri kalanında romantik ya da sanatsal programlar yapabilirsiniz.

İkizler:
Evinizde günlük işlerinizi toparlamak ve deşarj olmak için evde kalmayı tercih edebilirsiniz. Günlük hayatınızda daha aktif ve düzenli olabilmek için gerekli düzenlemeleri yapabilirsiniz.

Yengeç:
Yaratıcı bir projenin detayları ile ilgilenebilirsiniz. Önemli bir yazışmanın üzerinden geçme fırsatınız olacak. Çocuklarınızla aktif bir gün geçirebilir; uzak seyahat planları yapabilirsiniz.

Aslan:
Finansal durumunuzla ilgili detayları düzenledikten sonra evinizde yapmak istediğiniz değişiklikler için gerekli isteği bulacaksınız. Ev değiştirme planlarınız varsa hayata geçirebilirsiniz.

Başak:
Kısa bir seyahate çıkmak için harika bir gün olacak. Enerjinizi keyifli alanlara yönlendirmelisiniz. Yakın akrabalarla bir araya gelinebilir. Akşam eşinizle romantik bir yemek sizi mutlu edecek.

Terazi:
İşinizle ilgili yaratıcı projeleri ele almak için güzel bir gün. Kendi kendinize sessizce detayların üzerinden geçebilirsiniz. Para kazandıracak projelerle uğraşmak keyif veriyor.

Akrep:
Bugün arkadaşlarınız, çocuklarınız, sportif ve sanatsal aktivitelerle dolu dolu bir gün geçirebilirsiniz. Kendinizi enerjik ve sportif hissediyorsunuz. Yaratıcı işlere vakit ayırmak daha mutlu edecek.

Yay:
Kariyerinizle ilgili bir konuda gizliden gizliye çalışmalar yapmak ve detayları netleştirmek sizi mutlu edecek. Akşam evinizde sevdiğinizle romantik ve keyifli bir program yapabilirsiniz.

Oğlak:
Arkadaşlarınızla bir araya gelerek yeni arkadaşlıklar kuracağınız, farklı kültürler ve bakış açılarından insanlarla tanışacağınız bir gün olabilir. Kısa bir deniz seyahati yapabilirsiniz.

Kova:
Ortak gelirler ve gelir dışı kaynaklarınızla ilgili planlarınızı netleştirmek ve detaylandırmak için güzel bir gün olabilir. Kariyeriniz ile ilgili bazı konularda koşturmanız gerekebilir.

Balık:
Eşinizle romantik günler geçiriyor olabilirsiniz. İlham gücünüzü kullanmalı ve keyif yapmalısınız. Birlikte sanatsal ve yaratıcı yerleri gezeceğiniz uzak bir yere seyahate çıkabilirsiniz.

Aysegul Kuyumcu Turker