3 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
Güne başlarken kardeşlerinizle ya da yakın akrabalarınızla işiniz sebebiyle takışabilirsiniz. Aile büyüklerinizin ve üstlerinizin desteği ile toparlayacaksınız. Yeni Sorumluluklarla daha fazla kazanabilirsiniz.

Boğa:
Maddi anlamda zorluklarınızı kardeşlerinizle birlikte aşabilirsiniz. İnançlarınız ve hayat felsefeniz doğrultusunda bir süredir değişim içindesiniz. Daha yaratıcı ve daha üretkensiniz.

İkizler:
Aile bireyleri ile zor anlar yaşayacağınız bir sabah olabilir. Ortak gelirlerinizi yeniden yapılandırmaya gidebilirsiniz. Müdürünüz size yeni sorumluluklar vererek gelirlerinizi arttırmanızı sağlayabilir.

Yengeç:
Önemli ve güçlü biri ile imzalamayı planladığınız sözleşme ile ilgili olumlu gelişmeler olabilir. Egonuzu ve duygularınızı dengeleyebileceksiniz. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızı unutmayın.

Aslan:
Kendinizi dinlemek için para harcamak istiyorsunuz ancak iş yerinizde önemli bir değişim ve ailevi sorumluluklarınız sebebiyle dinlenceye pek vakit olmayabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz.

Başak:
Arkadaş çevrenizden önemli biri ile bir araya gelerek yaratıcı, sanatsal ya da eğlenceye yönelik bir projeyi hayata geçirmeye karar vermiş olabilirsiniz. Bununla ilgili yeni sözleşmeler imzalayabilirsiniz.

Terazi:
Kariyerinizle ilgili önemli bir adım atarken evinizi değiştirmek ya da ailenizle ilgili bir konuda değişikliğe gitmek zorunda kalabilirsiniz. Maddi sorumluluklarınız ön planda olacak.

Akrep:
Bir sosyal organizasyonda alacağınız görev imzanız ile önemli bir sorumluluk almanıza sebep olabilir. Hayat felsefeniz ya da inançlarınızda değişikler gerçekleştirebilecek bir pozisyonda olabilirsiniz.

Yay:
Sabah saatlerinde ikili ilişkiler konusunda zorlanarak başlayabilirsiniz. Maddi durumunuzdaki köklü değişimler ve aile büyüklerinizin finansal desteği sonucu kariyeriniz için çok çalışacaksınız.

Oğlak:
Kendi içinizdeki değişim, ikili ilişkilerinizde de farklı bir yöne kaymanıza sebep olmuş olabilir. Arkadaş çevrenizden ve bir aile büyüğünüzün desteği ile doğru ilişkiye yöneleceksiniz.

Kova:
Dışarıdan görünmese de ruhunuz bir devinim içinde. Ruhsal çalışmalar ve egzersizler sizi başka bir aleme taşıyor. İş yerinizde önemli bir kişi bu değişimi onaylıyor ve size bu konuda destek verecek.

Balık:
Çocuklarınızla ve eşinizle olan ilişkiniz sebebiyle sosyal hayatınız ve çevreniz kökten değişmiş olabilir. Toplumsal arenada sorumluluklarınız eşinizle ilişkinizde zor anlar yaşamanıza sebep olabilir.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova