30 Temmuz Astrolojik Günlük Burç Yorumları

Koç:
İşinizle ilgili bazı konularda detaylarla uğraşabilirsiniz. Ailenizle bir araya gelerek keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz. Bir aile büyüğünüzden gelir dışı kaynaklar ile ilgili destek alacaksınız.

Boğa:
Yaratıcı projelerle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Yakın akrabalarınız ve kardeşlerinize yapacağınız kısa seyahatlerden keyif alacaksınız. Eşinizin desteği rahat hissetmenizi sağlayacak.

İkizler:
Gelirleriniz ile ilgili bazı araştırmalar, planlamalar yapabilirsiniz. Bir aile büyüğünün desteği rahat olmanızı sağlayacak. İşiniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle evinizde vakit geçirebilirsiniz.

Yengeç:
Eşinizin desteği ile yaratıcı işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Kısa bir seyahatte romantik ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çekiciliğinizin yüksek olduğu bir gün olacak.

Aslan:
Ailenize karşı madddi sorumluluklarınız hakkında iş yerinizden yetkili biri size destek olabilir. Kendinize vakit ayırarak masaj, yoga, meditasyon vb ile rahatlamanız keyif verecek.

Başak:
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde yakın akrabalarınıza karşı sorumluluklarınıza vakit ayırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli yemek yiyebilir ve farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

Terazi:
İşinizle ilgili finansal bütçe ve rakamlarınızı görüşeceğiniz bir ortam olabilir. Kendinizi fazlasıyla huzursuz ediyor olabilirsiniz. Aile büyüklerinizin desteği ile rahat hissedeceksiniz.

Akrep:
Hayat felsefenizi paylaşan yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Sorumluluklarınız bazen kısıtlandığınızı hissettirebilir. Önemli sözleşmeler ya da yazışmalar söz konusu olabilir.

Yay:
İşinizle ilgili bazı konuların maddi boyutlarını planlama ile günü geçirebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız konusunda şanslı olacaksınız. Önemli kişilerden destek alabilirsiniz.

Oğlak:
Eşinizle romantik ve uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Önemli  kişilerle tanışma fırsatı yaklayabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz anlar olabilir.

Kova:
İşinizle ilgili katılacağınız bir organizasyonda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Finansal ve kariyer konularında size destek olacak önemli kişiler olabilir.

Balık:
Sevdiğiniz kişi ile romantik bir gün geçirip; hayattan keyif aldığınızı hissedebilirsiniz. Hukuki sorumluluklarınızı sosyal çevrenizden güçlü biri ile halledebilirsiniz.Aysegul Kuyumcu Turker