30 Temmuz Astrolojik Günlük Burç Yorumları

Koç:
İşinizle ilgili bazı konularda detaylarla uğraşabilirsiniz. Ailenizle bir araya gelerek keyifli sohbetlerde bulunabilirsiniz. Bir aile büyüğünüzden gelir dışı kaynaklar ile ilgili destek alacaksınız.

Boğa:
Yaratıcı projelerle ilgili planlamalar yapabilirsiniz. Yakın akrabalarınız ve kardeşlerinize yapacağınız kısa seyahatlerden keyif alacaksınız. Eşinizin desteği rahat hissetmenizi sağlayacak.

İkizler:
Gelirleriniz ile ilgili bazı araştırmalar, planlamalar yapabilirsiniz. Bir aile büyüğünün desteği rahat olmanızı sağlayacak. İşiniz ile ilgili sorumluluklarınız sebebiyle evinizde vakit geçirebilirsiniz.

Yengeç:
Eşinizin desteği ile yaratıcı işlerde ilerleme kaydedebilirsiniz. Kısa bir seyahatte romantik ve keyifli vakit geçirebilirsiniz. Çekiciliğinizin yüksek olduğu bir gün olacak.

Aslan:
Ailenize karşı madddi sorumluluklarınız hakkında iş yerinizden yetkili biri size destek olabilir. Kendinize vakit ayırarak masaj, yoga, meditasyon vb ile rahatlamanız keyif verecek.

Başak:
Sezgilerinizin kuvvetli olduğu bugünde yakın akrabalarınıza karşı sorumluluklarınıza vakit ayırabilirsiniz. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli yemek yiyebilir ve farklı kişilerle tanışabilirsiniz.

Terazi:
İşinizle ilgili finansal bütçe ve rakamlarınızı görüşeceğiniz bir ortam olabilir. Kendinizi fazlasıyla huzursuz ediyor olabilirsiniz. Aile büyüklerinizin desteği ile rahat hissedeceksiniz.

Akrep:
Hayat felsefenizi paylaşan yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Sorumluluklarınız bazen kısıtlandığınızı hissettirebilir. Önemli sözleşmeler ya da yazışmalar söz konusu olabilir.

Yay:
İşinizle ilgili bazı konuların maddi boyutlarını planlama ile günü geçirebilirsiniz. Gelir dışı kaynaklarınız konusunda şanslı olacaksınız. Önemli kişilerden destek alabilirsiniz.

Oğlak:
Eşinizle romantik ve uzak bir seyahate çıkabilirsiniz. Kendinizi güçlü hissedeceksiniz. Önemli  kişilerle tanışma fırsatı yaklayabilirsiniz. Kendinizi kısıtlanmış hissettiğiniz anlar olabilir.

Kova:
İşinizle ilgili katılacağınız bir organizasyonda yeni kişilerle tanışabilirsiniz. Finansal ve kariyer konularında size destek olacak önemli kişiler olabilir.

Balık:
Sevdiğiniz kişi ile romantik bir gün geçirip; hayattan keyif aldığınızı hissedebilirsiniz. Hukuki sorumluluklarınızı sosyal çevrenizden güçlü biri ile halledebilirsiniz.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem