5 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Koç:
İkili ilişkilerde denge ve huzur arayışınızın ön planda olduğu bugünde beklenmedik problemler yaşayabilirsiniz. Özellikle sabah saatlerinde aile bireyleri ile konuşarak anlaşmaya çalışmalısınız.

Boğa:
Bir müşteriniz ya da iş arkadaşlarınızla aranızda agresif tartışmalar geçebilir. Sabah anlaşma yapmak için pek uygun değil. İletişim, problemlerinizi çözmek için çok önemli olacak.

İkizler:
Sportif ve eğlenceli aktiviteler için keyifli bir gün olsa da sevdiğinizle aranızdaki anlaşmazlıklar can sıkıcı olabilir. Özellikle maddi konularda gerginliklerde olayları uzatmamanız faydalı olacaktır.

Yengeç:
Ailenizle olan işlerinizde aceleci ve dikte eder bir tavır sergileyebilirsiniz. Aslında işi çabucak halletme arzusu içinde olabilirsiniz ancak bu yanlış anlaşmaya ve karşılıklı kırgınlıklara yol açabilir.

Aslan:
Arkadaşlarınızla birlikte spontan bir seyahate gidebilirsiniz. Diğer kişiler arasında çıkan beklenmedik tartışmada dengeyi kurabilecek kişi olarak duruma müdahele etmeniz gerekebilir.

Başak:
Maddi durumunuz hakkında gergin ve atılgansınız. Arkadaş grubunuzdan gelirlerinizi arttırmanızı sağalayacak bir öneri gelebilir. Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler söz konusu.

Terazi:
Kariyeriniz ile ilgili konularda ileri adım atmak için sabırsız ve adeta bir savaşçı gibisiniz. Üstlerinizle bu enerji fazlası çatışmanıza sebep olabilir. Liderliği agresiflikle karıştırmadan dengeyi bulmalısınız.

Akrep:
Uzun bir seyahat sebebiyle kendinizi çok yorgun hissedebilirsiniz. Dinlenmek ve enerji toplamalısınız. Zihninizin doluluğunu, yeni fikirlerinizi kağıda dökmek için kullanabilirsiniz.

Yay:
İnovatif fikirleriniz ile yaratıcı projelerinizi hayata geçirmek istiyorsunuz. Arkadaşlarınızla ilgili bir gerginlik sebebiyle kendi kabuğunuza çekilebilirsiniz. Agresif tavırlardan çekinmelisiniz.

Oğlak:
Kariyeriniz ile ilgili attığınız seri adımlar ve liderlik pozisyonunuz eşinizle aranızdaki ilişkinin gerilmesine sebep olabilir. İş yerinizdeki olumlu havadan yararlanmalısınız. Evinizle ilgili süprizler olabilir.

Kova:
İşinizle ilgili yapılması gereken görüşmeler, yanıtlanması gereken epostalara cevap vermelisiniz. İnançlar ve hayat felsefenizi başkalarına ikna için çabalarken fazlasıyla agresif davranabilirsiniz.

Balık:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili ailenizle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Onların onaylamadığı bir yatırıma hızlıca girişmek sebep olabilir. Konuşmak ve anlaşmaya çalışmak bugün önemli olacak.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova