6 Temmuz Burç Yorumları

Koç:
İkili ilişkilerdeki fevri tavırlar devam etse de iletişimle çözemeyeceğiniz bir konu yok. Özellikle öğle saatlerini iyi değerlendirmelisiniz. Akşam evinizde yeme-içmeyi abartabilirsiniz. 

Boğa:
Aşırı spor vb ile vücudunuzu ve sağlığınızı zorlamaktan çekinmelisiniz. Öğlen maddi konularla ilgili alacağınız olumlu bir haber iş arkadaşlarınızla dengeyi bulmanızı sağlayacak.

İkizler:
Yazarlığa merakınız varsa eğer kaleminizi ve kağıdınızı elinize alarak harekete geçmek için harika bir gün. Akşam saatlerinde alış verişte aşırılara kaçmamaya özen göstermelisiniz.

Yengeç:
Aile içi çatışmalardan uzak durarak işlerinizi halletmeye çalışmanız faydalı olacaktır. Öğle saatlerinde hayal gücünüzü kullanacak fırsatlar çıkabilir. Akşam başkalarına fikir verebilirsiniz.

Aslan:
Sabah saatlerinde iletişimde dikkatli olmalısınız. Öğlen arkadaşlarınızla fikir paylaşımlarında bulunabilirsiniz. Akşam saatlerini kendinize ayırarak yoga, meditasyon vb yapmak iyi gelebilir.

Başak:
Maddi konularda agresif ve ani tavırlarınız zorlayıcı olabilir. Kariyerinizle ilgili beyin fırtınası yapmak için güzel bir gün olacak. Arkadaşlarınızla harika bir yeme içme eğlence keyifli gelebilir.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova