7 Temmuz Günlük Burç Yorumları

Süper bir haftaya süper bir şekilde başlamanız dileğiyle!

12 Temmuz'da gerçekleşecek olan Süper Dolunay öncesinde hareketli bir hafta bizi bekliyor! En güzel günlerden biri de pazartesi! Sendromunuzu hafifletecek, sizi şaşırtacak ve belki de ayağınızı yerden kesecek romantik sürprizlerle karşılaşabilirsiniz:) 

Güzel bir hafta olsun, 

Astrolog Ayşegül Kuyumcu Türker

Not: Dolunay etkisini 10 Temmuz'dan itibaren hissetmeye başlayacağımız için yarın Dolunay ile ilgili yorumlara www.aysegulkuyumcuturker.com 'dan ulaşabilirsiniz...Koç:
Çıkacağınız kısa bir seyahatte ilk bakışta aşk'a tutulabilirsiniz. Sevginizi pekiştirecek süprizler ile aşkınıza tutunacaksınız. Sanatsal yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde mistik konulara eğilebilirsiniz.

Boğa:
Beklenmedik bir yerden sürpriz bir para kazanabilirsiniz. Bu kimliği gizli bir müşteriden beklemediğiniz bir ürün satışına kadar herşey olabilir. Sanatsal bir yatırımın aniden değerlenmesine şahit olabilirsiniz.

İkizler:
Aşk kapınızda! Cazibenizin oldukça yüksek olduğu bugünde arkadaş çevrenizden birine sürpriz şekilde aşık olabilirsiniz. Sanatsal ve yaratıcı bir kariyer planı için adım atabileceğiniz bir gün.

Yengeç:
Kariyerinizdeki şok edici olaylar sonucu beklenmedik güzel olaylar olabilir. Gizli biri ya da gizli bir yatırım söz konusu olabilir. Uluslararası bir seyahatte alacağınız ilham ile yaratıcı işlerde bulunabilirsiniz.

Aslan:
Aileniz ve ortak gelirleriniz ile ilgili konularda fedakar ve özverili davranabilirsiniz. Yurtdışı bağlantılı biri ile sürpriz bir aşk sizi bekliyor; sevdiğinizle uluslar arası ani romantik bir seyahate çıkabilirsiniz.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarınızdaki beklenmedik gelişmeler ile kariyerinizi olumlu noktaya taşıyacak girişimlerde bulunabilirsiniz. Sevdiğinize olan aşkınızı ifade edebilir ve geleceğe yönelik sözler verebilirsiniz.

Terazi:
İşinizde sanatsal ya da yaratıcı bir proje ile para kazanma fırsatı yakalayabilirsiniz. Sevdiğinizin süprizleri ile uluslararası bir seyahat ya da keyifli bir kaçamak yapabilirsiniz. Flörtöz iletişim tarzı mutlu edecek.

Akrep:
Yaratıcılığınızın yüksek olduğu bugünde sanatsal projeler içinde bulunabilirsiniz. İş yerinizdeki sürpriz gelişmeler ile gelir dışı kaynaklarınızda olumlu sonuçlar doğuracak. Bir kredi onayı vb alabilirsiniz.

Yay:
Bir sürprizle aşık olarak hayatınızı birleştirmeye karar verebilirsiniz. İlk görüşte aşk sizi alıp götürebilir. Ailenize karşı özverili ve fedakar olacaksınız. Yaratıcılığınız oldukça yüksek.

Oğlak:
Arkadaşlarınızla birlikte kısa bir deniz seyahatine çıkabilirsiniz. Romantik ve ilham alacağınız bir seyahat olacak. Ailenizden gelecek sürpriz bir habere şaşıracaksınız. İş ilişkileriniz rahat.

Kova:
İşinizde sanatsal bir olayın getirisi yüksek olabilir. Gelirlerinizdeki dalgalanmalardan korkmadan temkinli olmalısınız. Sürpriz bir kısa seyahat yeme-içme-romantizm getirebilir.

Balık:
Beklenmedik bir para girişi ile evinizde dekorasyon değişikliklerine gidebilirsiniz renovasyon ve alışverişlere çok para harcamamaya dikkat etmelisiniz. Sanatsal, yaratıcı projelerde yer alabilirsiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova