8 Temmuz Günlük Burç Yorumları


Koç:
Ebeveynleriniz ya da erkek aile büyükleriniz ile özgürleşme ve kendi rüştünüzü ispatlama konusunda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Maddi sorumluluklarınızın bilincinde olmanız olayı yumuşatsa da ortadan kaldıramayabilir. Hedeflerinize ulaşabilmeniz için ailenizle ortak gelirlerinize ve onların desteğine ihtiyacınız var. Akşam saatlerinde onların desteğini alabileceksiniz. Sevdiğinizle ilişkinizde saplantılı davranışlarda bulunup göz göre göre acı çekebilirsiniz.  

Boğa:
Aklınızda ne varsa bir kerede söyleyiverme ihtiyacı içindesiniz. İçinizdekileri tutmak sizin için bugün zor olabilir. Gelecekte problem yaratabileceğini düşündüğünüz konulardan çekinmelisiniz. Her şeyi söyleyebileceğiniz bugünde eşinizle ve ortağınızla geleceğe yönelik ciddi konuları da konuşmak isteyeceksiniz. Etrafınızdaki kişileri etkilemek ve onlara ilham veren kişi olmak kolay değil. Kelimelerinize dikkat edin.

İkizler:
Bir yandan toplum içinde özgünlüğünüzü ortaya koyarak herkesten farklı olmak istiyorsunuz; bir yandan liderlik etmek. Tam bir değişken ruh hali içindesiniz. Ancak maddi açıdan özgürlüğünüzü elde edebilmek için ihtiyatlı davranmalısınız. İşinizle ilgili finansal koşullarda genişleme sizi mutlu edecek. Daha fazla sorumluluk, üstlerinizin onayı ile daha fazla para kazanabileceksiniz. Ancak maddi koşullar için sevmediğiniz bir işe devam mı ediyorsunuz? Düşünmelisiniz.
Yengeç:
Kariyeriniz ile ilgili beklenmedik gelişmeler ve şaşırtıcı olaylar egonuzu derinden sarsabilir. Olaylar kötüye gittiğinden değil de beklediğiniz şekilde olmadığı için zorlanabilirsiniz. Çocuklarınız ve sevdiğinizin desteği ile bu konunun da üstesinden gelebilirsiniz. Önemli olan yaratıcılığınızı kullanmanız. Sevdiğiniz kişilerle ilgili konularda kendinize işkence yapmayı bırakıp empati yapmayı öğrenmelisiniz.

Aslan:
Bir anda ortaya çıkıveren hukuki bir konu sizi şaşırtabilir. Sizden güçlü birinden yardım almalısınız. Akrabalarınızdan daha önce tanışmadığınız birinin desteği ile bu problemi aşabilirsiniz. Ailenize karşı maddi konularda fedakar olacaksınız.  Hayal gücünüzün sizi başka diyarlara taşıyabileceğini; yaratıcılığınızı katladığını unutmamalısınız.

Başak:
Kendinizi topluluklar, arkadaş çevreleri içinde daha rahat hissediyorsunuz. Oysa ki maddi olarak kendi özgürlüğünüzü kazanabilmeniz için farklı olmanız gerektiğini düşünebilirsiniz. Bugün uzmanlaştığınız bir konuyu bir kitleye ya da öğrenciniz olacak kişilere aktarmanız istenebilir. Sorumluluk sahibi duruşunuz, ciddiyetiniz ve konuya hakimiyetiniz ile insanları etkileyeceksiniz. Aşk konusunda bir kez daha düşünmelisiniz… Sevmek gerçekten bilerek acı çekmeyi zorunlu kılar mı?  

Terazi:
Eşinizin ya da ortağınızın ani çıkışları kariyeriniz ile ilgili fevri kararlar almanıza sebep olabilir. Ego kavgaları yapmamaya özen göstermelisiniz. Hayata bakış açınız ve felsefeniz sebebiyle gerginlikleriniz sağlığınızı olumsuz etkileyebilir. Özellikle sizi yoran ilişkilerden uzak durmanız faydalı olacaktır. Alacağınız maddi sorumluluklarda kariyerinizde basamakları daha hızlı tırmanmanızı sağlayabilir.

Akrep:
İş yerinizde beklenmeyen olaylar sonunda kendi bakış açınızı ortaya koymak zorunda kalabilirsiniz. Zıt görüşler sebebiyle çatışmalar olabilir. Sorumluluklarınızı layıkıyla yerine getirerek olayları akışına bırakmanız faydalı olacaktır. İkili ilişkilerinizde menfaat ve para ile ilgili zorluklar canınızı acıtsa da bu ilişkilere neden tutunduğunuzu sorgulamalısınız.

Yay:
Sevdiğinizle aranızda maddi konularda beklenmedik çatışmalar olabilir. Özellikle sizin kazançlarınız, mal varlığınız konusunda sürpriz çıkışlarla karşılaşabilirsiniz. Kaynağı bilinmeyen bir gelir dışı kaynak ortaya çıkabilir. Bilinç altında bunu ortak gelir olarak paylaşmak isteyebilirsiniz.

Oğlak:
Ailenizde gelişen beklenmedik olaylar eşinizle aranızda çatışmalara sebep olabilir. Özgürlüğünü ilan etmeye çalışan çocuğunuz ya da başka bir aile bireyi söz konusu olabilir. Toplumdaki yeriniz ve sorumluluklarınızı göz önünde bulundurarak hareket etmelisiniz.

Kova:
İŞ yerinizdeki kişilere fikirlerinizi aktarmak, onları ikna etmek için zorlanabilirsiniz. Karşılıklı agresif ve beklenmedik tavırlar sizi zorlayabilir. Sağlığınıza dikkat etmelisiniz. Kariyeriniz ile ilgili alacağınız yeni sorumluluklar yükselmenize faydalı olabilir. Kısa seyahatlerde aksaklıklar, beklenmedik durumlar, kazalara karşı dikkatli olmalısınız.

Balık:

Ailenize karşı fazlasıyla özverili, fedakar ve ince düşünmeniz sizi üzüyor ve yoruyor. Karşılığını alamayacağınız davranışlardan çekinmeniz faydalı olabilir. Sevdiğiniz ya da çocuklarınızın sürpriz maddi ihtiyaçları ya da giderleri olabilir. Hukuki bir konuda destek almanız gerekebilir. Yaratıcı projelere ağırlık vermelisiniz.

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova