1 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
İkili ilişkilerde kendinizi güvende hissediyorsunuz. Ailenizle ortak gelirler konusunda sorumluluklarınız hatırlatılabilir ancak yeni riskler almaya verimli, kaynak bulabileceğiniz bir gün.

Boğa:
Sevdiğiniz ile ilişkinizde geleceğe yönelik sorumluluk almanız için baskı hissedebilirsiniz. Ailenizle keyifli ve olumlu iletişim içinde olacaksınız. 

İkizler:
İşinizdeki finansal sorumluluklarınız hem kısıtlayıcı hem de bereketli olabilir. Enerjinizi işinize yönlendirmeniz faydalı olacak. Tanışacağınız yeni biri ile keyifli sohbetler yapabilir, rahat anlaşabilirsiniz.

Yengeç:
Çekiciliğinizin yüksek olduğu bugünde sevdiğinizle sportif aktivitelerde bulunabilir; çocuklarınıza enerjinizi kanalize edebilirsiniz. Ailenizle maddi konuları konuşmak için uygun bir gün.

Aslan:
Ailenize karşı sorumluluklarınız var ancak bunları yerine getirecek enerjiyi de bulacaksınız. İletişimde kuvvetli olacağınız bugünü önemli işleriniz için mutlaka değerlendirmelisiniz.

Başak:
Kısa seyahatler için harika, enerjik bir gün olacak. Sosyal çevreniz ile kalabalık ortamlarda bir araya gelebileceğiniz bugünde yakın akrabalarınızdan da haberler alabilirsiniz.

Terazi:
İşinizle ilgili katılacağınız bir organizasyonda yeni bağlantılar kurabilirsiniz. Arkadaşlarınızdan gelen telefonların ardı arkası kesilmeyebilir. Para kazanmak için koşmaktan çekinmeyeceksiniz.

Akrep:
İşinizle ilgili yazışma ve görüşmelerin yoğun olacağı bir gün. Aşkı ciddiye alış tarzınızın sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz. Enerjik halinizle herşeyim üstesinden gelebileceğinizi hissedeceksiniz.

Yay:
Sınırlarınızı zorlamak ve uzak diyarlara açılmak arzusu sizi sarmış olabilir. Tanımadığınız ama bilgili birinin bu konuda uyarılarına kulak verin. Sorumluluklarınızın bilincinde davranmalısınız.

Oğlak:
Aşk ve romantizm sizi sarıp sarmalayacak. Finansal konularda destek bulacağınız bugünde işinizle ilgili önemli kişilerle tanışabilirsiniz. Yatırımlarınız için doğru kişi bugün çıkabilir.

Kova:
İşinizde yaratıcılığınızı ve yeteneklerinizi kullanabileceğiniz bir gün olacak. İşinizde somut adımlar atabilirsiniz. Kafa dengi olarak tanımlayacağınız biri ile görüşmeye başlayabilirsiniz.

Balık;
İşiniz ile ilgili uzak seyahatler yapmak durumunda olabilirsiniz. Hukuki sorumluluklarınızı göz önüne almalısınız. Romantik ve aşk dolu bir akşamla günğ bitirme şansı yakalayabilirisniz.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem