10 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Toplumsal olaylar ile ilgili ve sosyal organizasyonlara duygusal bağlılık göstereceğiniz bugünde, gençler ve finansal konular hakkında sınava tabii tutulmuş ve engellenmiş hissedebilirsiniz.

Boğa:
Bugün gerçekleşecek dolunay ile kendinizi işiniz, eşiniz, eviniz ve sorumluluklarınız arasında sıkışmış; adeta sözlüye kaldırılmış gibi hissedebilirsiniz. Duygu ve ego arasında gelgitler yaşanacak.

İkizler:
Dolunay tüm duygularınızda iniş çıkışlar yaşamanıza sebep olabilir. Sağlığınıza özellikle dikkat etmelisiniz. Ruhsal gerilim sizi zorlayabilir. Önemli sözleşme, anlaşmalar aydınlanacak.

Yengeç:
Çocuklarınıza karşı taşıdığınız sorumluluk hissi ile maddi kararlarda zorlanabilirsiniz. Geleceğe yönelik yatırımlarınız için gelir dışı kaynaklara başvurmak isteseniz de gönlünüz el vermeyebilir.

Aslan:
İkili ilişkilerinizde ailenize karşı sorumluluklarınız gündeme getirilerek zorlanabilirsiniz. Karşı cinsin sizi kendi kalıplarına sokmak isteyen tavırları sizin özgürlük yanlısı ruh halinize uymayabilir.

Başak:
İşiniz sebebiyle bir çok kısa seyahate gitmek zorunda olabilirsiniz. Fiziksel yorgunluğunuz, bu yolculukları bir engel olarak görmenize sebep olabilir. İşinize karşı yenik düşmüş hissedebilirsiniz.

Terazi:
Duygusal olarak özgürlük yanlısı bir aşk peşinde, benliğiniz ise sosyal arenada liderlik istiyor. Yaşadığınız duygusal iniş çıkışlara maddi sorumluluklar eklenince her alanda kısıtlanmışlık hissi olabilir.

Akrep:
Ailenize karşı sorumluluklarınız kariyerinizdeki yükselişe engel teşkil ettiği hissine kapılabilirsiniz. Her alanda sorumlulukları üstünüze almak sizi eşit ve adil paylaşımdan uzaklaştırabilir.

Yay:
Önemli bir sözleşmeyi arzulasanızda daha ortaya çıkarmadan önce kendi başınıza yapmanız gereken çok iş var. Bunun sorumluluğu sizi zorlayabilir ancak uluslar arası potansiyele de göz atmalı.

Oğlak:
Gelir dışı kaynaklarınıza güvenerek kendi gelirlerinizle risk almak akıllıca olmayabilir. Toplumsal organizasyonlarda alacağınız sorumluluklar sizi bu konuda engellenmiş hissettirebilir.

Kova:
İkili ilişkileriniz ve kendi benliğinizin gündemde olduğu bugünlerde kariyeriniz ile ilgili sorumluluklar ve görevler geleceğe endişe ile bakmanıza sebep olabilir. Duygusal iniş çıkışlar olabilir.

Balık:
Çok çalışma ve aldığınız sorumlulukların sonucu olarak iş yerinizde parlamak arzusundasınız. Hukuki ya da eğitimle ilgili bir konu karamsar düşünmenize sebep olabilir. Kendinizi fed etmiş gibi hissedebilirsiniz.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova