12 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Hayatın tadını çıkaracağınız, romantizm ve aşk dolu günler başlıyor. Eylül'ün ilk haftasına kadar sürecek bu dönemi iyi değerlendirmelisiniz. Çocuk sahibi olmak istiyorsanız güzel bir fırsat olabilir.

Boğa:
Evinizi yenileme vakti. Yeni bir ev alma, renovasyon ya da dekorasyon işlerinizi eylül'ün ilk haftasına kadar tamamlayabilirsiniz. Fazla para harcamamaya dikkat etmenizde fayda var.

İkizler:
Kısa seyahatlerde aşkı bulabilir; sanatsal Faaliyetlere katılabilirsiniz. Eylül başına kadar yeni ilişkiler kurabileceğiniz ortamlara girebilir ve iletişimin hızlandığını hissedebilirsiniz.

Yengeç:
Maddi konularda eylül'ün ilk haftasına kadar kendinizi güvende hissedeceksiniz. Bu süreçte girişimleriniz için adımlarınız güvenle atarak kendinizi gösterme fırsatı yakalayacaksınız.

Aslan:
Çekiciliğinizin ön planda olduğu bir süreç başlıyor. Eylül başına kadar kendinizi çekici ve güzel hissetmeniz çok doğal; karşı cins de bunu onaylayacak. Keyfini çıkarın.

Başak:
İlham gücünüzün, yaratıcılığınızın kuvvetli ve rüyalarınızın şaşırtıcı olacağı bir döneme giriyorsunuz. Eylül ilk haftasına kadar olan bu süreçte kendinize vakit ayırmalı, bu yeteneği kullanmalısınız.

Terazi:
Eylül'ün ilk haftasına kadar sosyal yaşantınızın artan yoğunluğundan faydalanmalısınız. iş ve arkadaş çevrelerinden yeni kişilerle tanışabilir; uzun soluklu ilişkiler kurabilirsiniz.

Akrep:
Kariyeriniz ile ilgili kişileri etkileyebileceğiniz, yeni kişilerle tanışacağınız bir dönem başlıyor. Eylül başına kadar olan dönemde toplumda saygı gören kişilerle de tanışabilirsiniz.

Yay:
Bugünden itibaren Eylül'ün ilk haftasına kadar olan süreçte ideallerinizi ve hayatınızı gözden geçirip ilişkilerinizi değerlendirebilirsiniz. Size yaşama sevinci veren kişilerle devam etmelisiniz.

Oğlak:
Gelir dışı kaynaklarınızla ilgili konularda şanslı olacağınız bir dönrm başlıyor. Eylül'ün ilk haftasına kadar fırsatları değerlendirmelisiniz. Mistik ve ruhani konulara merak salabilirsiniz.

Kova:
Aşk hayatınız canlanıyor. İkili ilişkilerde romantizm ve keyifin yer alacağı Eylül'ün ilk haftasına kadar olan dönemde yeni biri ile tanışabilir ya da mevcut ilişkinizi ilerletebilirsiniz.

Balık:
İş yerinizi güzelleştirmek, iş arkadaşlarınızla ilişkilerinizi geliştirmek için Eylül'ün ilk haftasına kadar olan süreci iyi değerlendirmelisiniz. Sağlığınıza önem vermeli ve kendinize bakmalısınız.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova