13 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün öğle saatlerine kadar attığınız adımlar sonuçsuz kalabilir. Öğleden itibaren kararlılığınız ve enerjiniz artıyor. Akşam saatlerinde aşk, eğlence, sanat, spor ve romantizm sizle olacak.

Boğa:
Sabah sosyal organizasyonlarda boşa kürek çektiğinizi düşünebilirsiniz. Öğleden itibaren kendi kabuğunuzda olmak rahatlatacak. Evinizde davet vermek ve romantik bir yemek için harika bir gün.

İkizler:
Kariyeriniz ile ilgili konularda yeni adımlar atmak için uygun bir sabah olmayabilir. Öğleden itibaren daha aktif olacaksınız. Arkadaşlarınızla birlikte keyifli bir akşam planlamalısınız.


Yengeç:
Hukuki ya da uluslar arası işler, uzak seyahat planları ile ilgili işlerinizi bu sabah çözümleyemeyebilirsiniz. Gelirleriniz ya da kariyerinizi ilgilendiren yatırımlar ile ilgili akşam daha cesur olacaksınız.

Aslan:
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili girişimlerinizi sonuçlandıramayabilirsiniz. Öğleden itibaren seyahatler vb ön plana çıkacak. Dış görünüşünüz ile ilgili değişiklikler için güzel bir akşam üstü olabilir.


Başak:
Günün ilk yarısında ikili ilişkilerde ne yapsanız işe yaramıyormuş gibi hissedebilirsiniz. Maddi konularda daha cesur olacağınız bir akşam. Masaj vb ile kendinizi şımartmak ve rahatlamak iyi gelecek.

Terazi:
Öğlene kadar iş yerinizde elinizdeki işleri tamamlamanız faydalı olacaktır. İkindiden itibaren ikili ilişkilerde daha atak ve cesur olabilirsiniz. Akşam arkadaşlarınızla keyifli bir program yapabilirsiniz.

Akrep:
Günün ilk yarısını çocuklarınızla ilgili işleri tamamlayarak geçirebilirsiniz. Kariyeriniz ile ilgili yeni kişilerle tanışma fırsatı yakalayacağınız bir organizasyon öncesinde iş yerinize aktif ve kararlı olacaksınız.

Yay:
Sabah evinizde yapılması gereken işlerle uğraşabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik ve aşk dolu uzak bir seyahat planlayacağınız bir akşam olabilir. Adeta Hayattan zevk aldığınızı hissedeceksiniz.

Oğlak:
iletişimde aksaklıkların yaşanabileceği bir sabah. Önemli toplantı, görüşme, sözleşme vb ertelemeniz faydalı olabilir. Öğleden sonradan itibaren ailenizle ortak gelirler ile ilgili olumlu gelişmeler olacak.

Kova:
Maddi konularda yeni girişimlerde bulunmak için pek uygun bir sabah değil. öğleden sonra aniden Kısa bir seyahate karar verebilirsiniz. Romantik ve aşk dolu bir akşam sizi bekliyor.

Balık:
Kendinizi bitkin ve dalgın hissettiğiniz bir sabah olabilir. Öğleden itibaren daha enerjik ve aktif olacaksınız. Maddi konularda daha emin adımlar atabilirsiniz. Kuaföre gitmek için güzel bir akşam.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova