14 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Aşk ve heycan dolu bir sabaha uyanıyorsunuz. Öğle saatlerinde kariyeriniz ile ilgili önemli kişilerle çekişmelerden çekinmelisiniz. Akşam ikili ilişkilerde süprizler yaşanabilir.

Boğa:
Eviniz ile ilgili konularda şanslı olacağınız bir sabah. Öğle saatlerinde hukuksal problemlerde zorlanabilirsiniz. Aile büyüklerinizin sizi şaşırtacağı ve sevindireceği bir akşam olacak.

İkizler:
Bir ortaklık ya da sözleşmeye arkadaşlarınız vasıtasıyla imza atma şansı yakalayabilirsiniz. Gün ortasında finansal konularda etkili kişilerle çatışmamakta fayda var. Sürprizli, keyifli bir akşam olacak.

Yengeç:
Kariyerinizde kendinizden emin adımlarla ilerleyerek maddi konularda akılcı kararlar verebilirsiniz. Sizi şaşırtacak ve aniden yön değiştirmenize sebep olacak olaylar olabilir.

Aslan:
Ufkunuzu genişletecek önemli bir eğitime katılabilirsiniz. Gelişime açık ve şanslı olduğunuz bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Sürpriz bir seyahat de size ilham verebilir. Kendinize güvenin.

Başak:
Gelir dışı kaynaklarla ilgili işlerinizi çözmek için harika bir gün. öğle saatlerinde etkili kişilerle çekişmelerden kaçınmak faydalı olacaktır. Akşama doğru beklenmedik gelişmeler şaşırtacak.

Terazi:
İkili ilişkilerinizde kendinizi şanslı ve rahat hissedeceğiniz bir gün olacak. Özgüveniniz sizi haklı çıkaracak ve akşam saatlerinde sürprizlerle karşılaşacaksınız. Bugünü iyi değerlendirin.

Akrep:
İş yerinizde önemli toplantıları, görüşmeleri sabah ve öğleden sonra ele almanız faydalı olacaktır. Öğle saatlerinde çatışmalar aleyhinize sonuçlanabilir. Gün sürprizlerle bitiyor.

Yay:
Sevgiliniz yok ise bugünü iyi değerlendirmelisiniz. Arkadaşlarınızla akşam için program ya da hoşlandığınız kişi ile romantik bir yemek planlayabilirsiniz. İlk görüşte aşk söz konusu.

Oğlak:
Finansal konularda şanslı olduğunuz bir gün olacak. Aile büyüklerinizden sürpriz bir destek sizi şaşırtabilir. Öğle saatlerinde ikili ilişkilerinizdr çatışmalardan çekinmelisiniz; yıkıcı olabilirsiniz.

Kova:
İkili ilişkilerinizde sürprizlere, beklenmedik olaylara açıksınız. Şanslı olduğunuz bugünde öğle saatlerini daha akışta ve çarışmalardan uzak geçirmeye çalışmanız faydalı olacaktır. Akşam saatlerinde sevinçli haberler alabilirsiniz.

Balık:
Sağlığınızla ilgili konularda korumalı ve şanslı olduğunuz bir sabah olacak. Güzel haberler alabilirsiniz. Öğleden sonradan itibaren maddi konularda beklenmedik gelişmeler sevindirecek.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem