15 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
İş yerinizde iletişimin, telefon ve yazışma trafiğinin artacağı bir döneme giriyorsunuz. Bu dönemde beyin fırtınları yapabilir; detaylı analiz ve araştırma gerektiren konulara yoğunlaşabilirsiniz.

Boğa:
Yaratıcı projeleri titizlikle ele alacağınız bir dönem başlıyor. Çocuklarınızla iletişiminiz daha akıcı ve kolay; sevdiklerinizle daha rahat olacak. Kendinizi ifade edebileceksiniz.

İkizler:
Aile bireyleri arasında iletişimin kuvvetli olacağı bir dönem olacak. Birlikte almanız gereken kararlar ortaya çıkabilir. Emlak işleri ile ilgili haberler alabilir; evinizle ilgili resmi evraklarla uğraşabilirsiniz.

Yengeç:
İletişimin ve işle ilgili kısa seyahatlerin hayatınızda ön plana çıkacağı bir döneme giriyorsunuz. Bu geceden itibaren önemli sözleşme, yazışma, anlaşmalar önem kazanacak.

Aslan:
Maddi konularda daha dikkatli ve titiz davranacaksınız. Bu geceden itibaren gelirlerinizi masaya yatırarak geleceğinize ilişkin planlar yapabilirsiniz. Ay başına kadar finansal haberler alacaksınız.

Başak:
Hayatınızda her zaman iletişim ve mantık ön planda ancak bu geceden itibaren daha yoğun olarak yer alacak. Herşeyi daha net anlatabilecek ve karşımızdakileri ikna edebileceksiniz.

Terazi:
Kendi kendinize düşünmek ve plan yapmak için vakit ayırabileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Bol bol kitap okumak, yazmak, araştırma yapmak ruhunuza iyi gelebilir.

Akrep:
Sosyal hayatınız renkleniyor. Eylül başına kadar telefonunuz susmayacak. Arkadaşlarınız, kulüp, dernek faaliyetleri derken zamanının nasıl geçtiğini anlamayacaksınız. Keyifli bir süreç bekliyor.

Yay:
Kendinizi iş alanında ve toplumsal platformlarda iyi ifade edebileceğiniz bir döneme giriyorsunuz. Eylül başına kadar sunumlar, konuşmalar, tebliğler verebilir; fikirlerinizi aktarabilirsiniz.

Oğlak:
İnançlarınız konusunda ikna edicisiniz. Hukuki konularda gelişmelerden haber alabilirsiniz. Eylül başına kadar medya, basın yayın, sosyal medya, uluslar arası kuruluşlardan haber alma hızlanabilir.

Kova:
Gelir dışı kaynaklar ile ilgili konularda haberler alacaksınız. Girişimleriniz için gerekli finansmanı sağlayacak kişiler ile görülebilir ya da haberleşebilirsiniz. Eylül başına kadar olan süreyi iyi değerlendirin.

Balık:
Ortaklıklar ve özel ilişkilerinizde karşılıklı iletişimin önem kazanacağı bir döneme giriyorsunuz. Birlikte gelişmeleri analiz etmek ve bu doğrultuda karar almak hiç bu kadar kolay olmamıştı.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova