16 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinde keyfiniz yerinde olacak; aşırı yemekten kaçının. Kariyeriniz ile ilgili önemli birinin desteği öğlen mutlu edecek. Akşam maddi konularda eşinizle gerginlikler olabilir.

Boğa:
Evinizde, arkadaşlarınızla keyifli bir sabah geçirebilirsiniz. Önemli bir hocadan kendi gelişiminiz için destek alacaksınız. Eşiniz tarafından duygusal olarak bastırılmış hissedebilirsiniz.

Ikizler:
Bu sabah sanatsal ya da spiritüel bir konuda eğitim alabilir, bu konuda kendinizi geliştirmek için kısa bir seyahate çıkabilirsiniz. Gelir dışı kaynaklar konusunda önemli birinden destek alacaksınız.

Yengeç:
Sosyal çevrenizden birinin vasıtasıyla gelirleriniz ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedebileceğiniz bir sabah. Eşinizin ya da ortağınızın desteği gelirlerinize doğrudan yansıyacak.

Aslan:
Sabah kariyeriniz ile ilgili kendinizi şanslı ve güvende hissedeceksiniz. İş yerinizde etkili biri sizi desteklerken akşam saatlerinde ailenizle sorumluluklarınız sebebiyle gerginlik olabilir.

Başak:
Sosyal medya, uluslar arası işler konularında işlerin kolay ilerleyeceği bir sabah olacak. Akşam saatlerinde iletişim, kısa seyahatler ve önemli yazışmalar ile ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz.

Terazi:
Gelir dışı kaynaklarla ilgili sosyal çevrenizden bir destek ile olumlu gelişmeler kaydedebilirsiniz. Yine de akşam gönlünüze göre hareket etmek isterken maddi kısıtlar hissedebilirsiniz.

Akrep:
Gün genelinde enerjik ve aktif olacaksınız ancak ego savaşlarından uzak durmanız gereken bir gün. Sabah eşinizle romantik vakit geçirebilirsiniz. Akşam kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.

Yay:
İş yerinizde yapılması gereken işler için gerekli yaratıcılık ve şans sizinle olacak. Uzak seyahatler, hukuki konuların ön planda olacağı bugün akşam saatlerinde sakin olmak için çaba göstermeniz gerekebilir.

Oğlak:
Sevdiğinizle birlikte kısa ve romantik bir seyahate çıkabilirsiniz. Maddi kaynaklar açısından girişimci bir ruh hali içinde olsanız da fikirlerinizin sosyal çevreniz tarafından engellenebileceğini düşünebilirsiniz.

Kova:
Eşinizle ve ailenizle keyifli bir sabah geçirebilirsiniz; aşırı yememeye dikkat edin. Kariyeriniz ile ilgili konular hayatınızda büyük rol oynarken sorumluluklarınızın sizi kısıtladığını hissedebilirsiniz.

Balık:
Duygusal bir sabah olabilir. Kardeşlerinizle birlikte keyif yapabilirsiniz. Işinizle ilgili konularda çalışmanız gerekse de çevrenizden önemli biri size destek olacak.Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova