17 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sabah saatlerinden itibaren maddi sorumluluklarınız ile ilgili engellenmeler hissedebilirsiniz. Sevdiğiniz kişi ile ego ve duygularınız arasında kalabilir; çocuklarınızla gerginlik yaşayabilirsiniz.

Boğa:
Güne başlarken özellikle aile içi kadın-erkek ilişkileri ve büyüklerle olan ilişkilerde güç çatışmaları yaşanabilir. Ikili ilişkilerinizde sorumluluklarınızın sizi baskıladığını hissedebilirsiniz.

Ikizler:
Özellikle sizden büyük ağabey ya da yakın akrabalarınızla ego çatışmaları yaşayabileceğiniz bir sabah olacak. Işinizle ilgili sorumluluklarınız kendinizi içten içe engellenmiş hissetmenize sebep olabilir.

Yengeç:
Maddi konularda arkadaşlarınızdan biri ile bu sabah gerginlik yaşayabilirsiniz. bu durum sizi duygusal anlamda zor zorluğa sokabilir. Çocuklarınızla ilgili sorumluluklarınızla kısıtlanıyor hissine kapılabilirsiniz.

Aslan:
Kariyerinizi ilgilendiren bir konuda eşinizle ya da ortağınızla gerginlik yaşayabilir; üstlerinizden biri ile güç savaşlarına girebilirsiniz. Ailevi sorumluluklar size sınavda hissettirebilir.

Başak:
Kendi fikirleriniz ve inançlarınızı empoze etmeye çalıştığınız kişiler ileatışmalar yaşayabilirsiniz. Akışta kalmakta fayda var. Öğle saatlerinde kısa seyahatler ile ilgili engellerle karşılaşabilirsiniz.

Terazi:
Sabah saatlerinde sosyal çevrenizden biri ile finansal konularda güç çekişmeleri yaşayabilirsiniz. Maddi sorumluluklarınız göz önünde bulundurulduğunda kısıtlanıyor hissedebilirsiniz.

Akrep:
Eşinizle kariyeriniz üzerine bir gerginlik yaşayabilirsiniz. Önemli olan kariyerinize etki eden biri ile ego savaşından kaçınmanız. Kendinizi sorumluluklarınız sebebi ile her konuda engellenmiş hissedebilirsiniz.

Yay:
İş yerinizde hukuki bir konuda yetkin ya da eğitim seviyesi yüksek biri ile gerginlikler söz konusu olabilir. Bilinç altınızda günlük rutininiz ve iş yeriniz sebebiyle kısıtlanıyor hissine kapılabilirsiniz.

Oğlak:
Çocuklarınızla ilgili konularda kendinizi güvende hissetme arzusu içindesiniz. Günün ilk saatlerinde finansal konularda gerginlikler olabilir. Daha ziyade sosyal sorumluluklarınız sizi kısıtlıyor hissi duyabilirsiniz.

Kova:
Eşinizle ev ve aile üzerine ego savaşı ve güç çekişmelerine girebilirsiniz. Kariyerinizin aileniz ve eviniz ile ilgili duygusal olarak güvende hissetmenize engel olduğu hissine kapılabilirsiniz.

Balık:
Sağlığınıza dikkat etmeniz gereken bir gün. Kardeşlerinizle birlikte çalışıyorsanız güç çatışmaları yaşanabilir. Hukuki engellerin sizi kısıtlanmış hissi ile bırakmasına izin vermeyin.

Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova