2 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
İlişkilerinizde denge ve uyum arzuladığınız bugünde beklenmedik tepkisel davranışlar zorlayabilir. Sevdiğinizle çözümlemek istediğiniz her konu için iletişim birinci koşul olacak.

Boğa:
Ailenizle birlikte spontane kısa seyahatlere çıkabilirsiniz. Birlikte geçireceğiniz zamanda eşinizle ilgili sürprizler öğrenebilirsiniz. Konuşarak üstesinde gelemeyceğiniz konu yok.

İkizler:
Gönlünüz sevdiğinizle hayatın tadını çıkarmada, aklınız işte. Birlikte çalıştığınız kişilerden tepkisel tavırlar gelebilir ancak yaratıcılığın ve zihninizin ortaya çıkardığı fikirlerden yararlanma zamanı.

Yengeç:
Keyfiniz ve konforunuz için hayal ettiğiniz eşyaları almaya karar vereceksiniz. Çok para harcayabilir, bütçenizi sarsabilirsiniz. Önceden bilgi almak faydalı olacaktır.

Aslan:
Uzak seyahat planlarınız varsa bugün aksiliklerle karşılaşabilirsiniz. İkili ilişkilerde şanslı ve etkilyeci olduğunuz bugünde kelimelerinizi doğru kullanarak entellektüel olarak da etkileyebilirsiniz.

Başak:
Maddi konularda beklenmedik gelişmeler huzursuz etse de gün genelinde kendinizi dengede hissedeceksiniz. İletişimde agresif ya da tepkisel davranışlardan çekinmelisiniz.

Terazi:
Sosyal kelebek sizin için ortaya atılmış bir terim. Telefonlarınız susmuyor, arkadaşlarınızın arkadaşları ile tanışma fırsatı yakalayabiliyorsunuz. Beklenmedik bir aşka tutulabilirsiniz.

Akrep:
İşle ya da sağlığınız ile ilgili beklenmedik gelişmeler olsa da enerjik ve aktif bir gün geçireceksiniz. Tanışacağınız yeni kişiler vasıtasıyla kariyeriniz ile ilgili vizyonunuz gelişebilir; fikirlerinizi aktarın.

Yay:
Hukuki problemlerinize çözüm, uluslararası işlerinize bağlantı, pazarlama-sosyal medya çalışmalarınızın hız kazanacağı bir gün olabilir. İnovatif fikirlerinize kulak verin.

Oğlak:
Aileniz ya da evinizle ilgili ani olaylar gerginlik yaratabilir. Bugün girişimleriniz için yatırımcı- finansal kaynak bulmanıza yardımcı olacak kişilerle bir araya gelerek fikirlerinizi aktarmanız gereken gün.

Kova:
Eşinizle birlikte uzak bir seyahate çıkmak ikinize de iyi gelecek. Uzun süredir konuşamadığınız kadar konuşma ve paylaşma fırsatı yakalayacaksınız. Vizyonunuz açılacak.

Balık:
Kendi standartlarınızı iyileştirmek için üstlerinizle konuşabileceğiniz; yaşam tarzınızı ya da günlük düzeninizi rahatlatmak için adım atabileceğiniz bir gün. Seyahatler, eğitimler yeni aktivite olabilir.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem