3 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Sezgilerinizin ve duygularınızın yoğun olacağı bugünde kendinizi yaratıcı projelere adayabilirsiniz. Çocuklarınızla hararetli konuşmalar içinde olsanız da iletişimin herşeyi çözebileceğini unutmayın.

Boğa:
Ailenizle ortağınız ya da eşinizle ev-emlak işleri sebebiyle gergin sözler sarf edilebilir. Agresif ve tepkisel konuşmalar yapabilirsiniz. arkadaşlarınızla sanat,  ilham dolu keyifli bir akşam geçireceksiniz.

İkizler:
İşinizle ilgili önemli bir konuda bir müşteri ya da üstünüzle yapacağınız yazışmalar ya da görüşmelerde gerginlikler yaşanabilir. Yaratıcı projelere iş arkadaşlarınızı yönlendirmeniz faydalı olur.

Yengeç:
Çocuklarınızla ilgili konularda aşırı duygusal ve tepkisel davranışlarda bulunabilirsiniz. Yeni bir girişim için projenin finansal durumu ile ilgili görüşmelerde bulunabilirsiniz.

Aslan:
Kendinizi ifade etme ve geliştirme konusunda şanslı olduğunuz bir gün. Ailenizle birlikte yapılması gereken işleri ele alarak, çabucak bitirebilirsiniz. Yaratıcılığınızı ortaya koyma zamanı.

Başak:
Yakın akrabalarınızla birlikte keyifli ve aktif bir gün geçirebilirsiniz. İletişimde agresif tavırlara dikkat etmelisiniz. Romantizm dolu bir akşam geçirmek elinizde. Bir sır ortaya çıkabilir.

Terazi:
Finansal konularda aşırı duygusal ve agresif davranabilirsiniz. Arkadaşlarınızın dolduruşuna gelip aşırı harcamalar yapmamalısınız. İş yerinizde yaratıcı işler ile ilgilenerek, potansiyel kara odaklanmalısınız.


Akrep:
Kendinizi enerjik hissedeceğiniz bugünde ikili ilişkilerde fevri tavırlarınız sizi zorlayacak. Kariyeriniz ile ilgili beklediğiniz bir haberi alacaksınız. Sevdiğinizle romantik bir gece sizi bekliyor.

Yay:
Uzak seyahatler ve eğitim yeniden gündeminize gelebilir. Gelişiminiz için okumaya ve araştırmaya önem veriyorsunuz. Ailenize karşı bazı fedakarlıklarda bulunabilirsiniz.

Oğlak:
Arkadaşlarınızdan biri vasıtasıyla alacağınız maddi konularla ilgili bir haber sizi mutlu edecek. Kredi onayı vb olan bu yolla aklınızdaki girişimleri hayata geçirme fırsatı yakalayacaksınız.

Kova:
Kariyeriniz ile ilgili konularda aşırı duygusal davranabilirsiniz. Eşinizin fikrini alsanız da tepkisel yapınız durmayacak. Eşinizle fikirlerinizi paylaşma ve konuşma fırsatı yakalayacaksınız.

Balık:
İş yerinizi ve çalışma ortamınızı güzelleştirme ve geliştirme fırsatı yakalayabilirsiniz. Kendinize bakmalı ve daha sağlıklı yaşamalısınız. Sezgilerinize güvenin.


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova