31 Temmuz Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün gündüz günlük işleriniz ve çalışmalarınız ile ilgili tamamlanması gereken konulara önem verebilirsiniz. Ailenizle iletişiminiz rahat, sevdiğinizle mutlu bir akşam geçireceksiniz.

Boğa:
Çocuklarınızla ilgili bazı konularla derinlemesine ilgilenmeniz gerekebilir. Öğleden sonra sevdiğinizle rahat rahat konuşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise işle ilgili bir organizasyona katılabilirsiniz.

İkizler:
Evinizde temizlik, düzenleme işlerinizi öğleden sonraya kadar halledebilirsiniz. Finansal konularla ilgili öğle saatlerinde güzel bir haber alabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik ve keyifli bir akşam olabilir.

Yengeç:
Bugün telefon trafiğinin çok olacağı; önemli yazışma, anlaşma vb detayları üzerinden geçeceğiniz bir gün olacak. Kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Akşam ailenizle bir araya gelebilirsiniz.

Aslan:
Alış veriş ya da finansal hesap kitap detayları ile ilgileneceğiniz bir sabah. Öğle saatlerinde bilinmeyen bir kaynaktan haber alabilirsiniz. Akşam kısa bir seyahat söz konusu olabilir.

Başak:
Kendi duygularınızı rahat ifade edebildiğiniz; sezgilerinizin yüksek olduğu bir gün. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla sohbet ortamlarında buluşmak keyifli olacak.

Terazi:
Bayram ertesinde artık bir köşeye çekilip dinlenme arzusunda olabilirsiniz. Öğleye doğru işinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Akşam başkaları ile bir araya gelebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetli.

Akrep:
Sosyal organizasyonlardaki görevleriniz sebebiyle bazı detaylı işler size kalabilir. Öğle saatlerinde yurtdışından alacağınız bir haber ya da felsefi bir konuşma size keyif verebilir.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili bir girişim için finansal kaynak arayışınıza öğle saatlerinde güzel bir haber alabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınızla bir araya gelebilir; sanatsal faaliyetlerden keyif alabilirsiniz.

Oğlak:
Uzak seyahatler, sosyal medya, hukuki konular ilginizi çekebilir. Gün ortasında eşinizle bu konuları konuşma fırsatı yakalayabilir; fikirlerinizi kolaylıkla aktarabileceksiniz.

Kova:
İşinizle ilgili finansal konularda detaylı çalışmalar ve görüşmeler yapacağınız bir gün olacak. Önemli telefonlar alabilirsiniz. Akşamdan itibaren sosyal medyada uzaktaki arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz.

Balık:
Mevcutta var olab ortaklığınız ya da eşinizle ilişkiniz konusunda geleceğe yönelik planlarınızı öğle saatlerinde kınulma fırsatı yakalayabilirsiniz. Akşam psişik ve ruhani konular ilginizi çekecek.
Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova