31 Temmuz Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Bugün gündüz günlük işleriniz ve çalışmalarınız ile ilgili tamamlanması gereken konulara önem verebilirsiniz. Ailenizle iletişiminiz rahat, sevdiğinizle mutlu bir akşam geçireceksiniz.

Boğa:
Çocuklarınızla ilgili bazı konularla derinlemesine ilgilenmeniz gerekebilir. Öğleden sonra sevdiğinizle rahat rahat konuşabilirsiniz. Akşam saatlerinde ise işle ilgili bir organizasyona katılabilirsiniz.

İkizler:
Evinizde temizlik, düzenleme işlerinizi öğleden sonraya kadar halledebilirsiniz. Finansal konularla ilgili öğle saatlerinde güzel bir haber alabilirsiniz. Sevdiğinizle romantik ve keyifli bir akşam olabilir.

Yengeç:
Bugün telefon trafiğinin çok olacağı; önemli yazışma, anlaşma vb detayları üzerinden geçeceğiniz bir gün olacak. Kendinizi rahat ifade edeceksiniz. Akşam ailenizle bir araya gelebilirsiniz.

Aslan:
Alış veriş ya da finansal hesap kitap detayları ile ilgileneceğiniz bir sabah. Öğle saatlerinde bilinmeyen bir kaynaktan haber alabilirsiniz. Akşam kısa bir seyahat söz konusu olabilir.

Başak:
Kendi duygularınızı rahat ifade edebildiğiniz; sezgilerinizin yüksek olduğu bir gün. Öğle saatlerinde arkadaşlarınızla sohbet ortamlarında buluşmak keyifli olacak.

Terazi:
Bayram ertesinde artık bir köşeye çekilip dinlenme arzusunda olabilirsiniz. Öğleye doğru işinizle ilgili güzel haberler alabilirsiniz. Akşam başkaları ile bir araya gelebilirsiniz. Sezgileriniz kuvvetli.

Akrep:
Sosyal organizasyonlardaki görevleriniz sebebiyle bazı detaylı işler size kalabilir. Öğle saatlerinde yurtdışından alacağınız bir haber ya da felsefi bir konuşma size keyif verebilir.

Yay:
Kariyeriniz ile ilgili bir girişim için finansal kaynak arayışınıza öğle saatlerinde güzel bir haber alabilirsiniz. Akşama doğru arkadaşlarınızla bir araya gelebilir; sanatsal faaliyetlerden keyif alabilirsiniz.

Oğlak:
Uzak seyahatler, sosyal medya, hukuki konular ilginizi çekebilir. Gün ortasında eşinizle bu konuları konuşma fırsatı yakalayabilir; fikirlerinizi kolaylıkla aktarabileceksiniz.

Kova:
İşinizle ilgili finansal konularda detaylı çalışmalar ve görüşmeler yapacağınız bir gün olacak. Önemli telefonlar alabilirsiniz. Akşamdan itibaren sosyal medyada uzaktaki arkadaşlarınızla haberleşebilirsiniz.

Balık:
Mevcutta var olab ortaklığınız ya da eşinizle ilişkiniz konusunda geleceğe yönelik planlarınızı öğle saatlerinde kınulma fırsatı yakalayabilirsiniz. Akşam psişik ve ruhani konular ilginizi çekecek.
Aysegul Kuyumcu Turker