4 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

Koç:
Duygusal bir günün sabahında sevdiğinizle para konularında ego gerginlikleri yaşayabilirsiniz. Gün içinde sorumluluklarınız sizi engellese de sonrasında evinizde keyifli bir akşam olacak.

Boğa:
Aile büyüklerinizle eşiniz ya da ikili ilişkileriniz sebebiyle çatışmalar yaşayabilirsiniz. Sorumluluklarınız ağır basıyor. İkindiden sonra sevdiğinizle kısa ve romantik bir seyahat yapabilirsiniz.

İkizler:
İşinizle ilgili önemli bir kişi ile yazışmanızda çatışmalar yaşayabilirsiniz. İş yerinize karşı sorumluluklarınız olduğunu hissedeceksiniz. Alış veriş için güzel bir akşam.

Yengeç:
Çocuklarınızla maddi konularda gerginlikler yaşayabilirsiniz. Onlara karşı sorumluluklarınızın sizi engellediğini hissedebilirsiniz. İkili ilişkilerde keyif ve romantizm ön planda olacak.

Aslan:
Ailenizle olan ilişkilerinizde ego savaşları çıkabilir. Sabah yaşanan bu gerginliğin ardından kendinizi engellenmiş hissedebilirsiniz.  Öğleden sonrasını dinlenmeye ayırmanız faydalı olacaktır.

Başak:
Önemli bir sözleşme ya da yazışma ile ilgili sabah saatlerinde ulaşamadığınız bir yetkili sizi zorlayabilir. Öğlen engeller arttı gibi hissetseniz de arkadaşlarınızla keyifli bir akşam geçirebilirsiniz.

Terazi:
Sosyal çevrenizden önemli bir kişi ile finansal konularda çatışmalar yaşayabilirsiniz. Para kazanma zorunluluğunuz sizi engellemesin. Akşam kariyerinize etki edecek biri ile tanışabilirsiniz.

Akrep:
İşiniz ile ilgili yetkili birinin yarattığı gerginlik sizi zorlayabilir. Kendinizi duygusal anlamda engellenmiş hissedebilirsiniz. Keyifli bir seyahat planı sizi mutlu edebilir.

Yay:
Öğretmen ya da danıştığınız bir kişinin yaratacağı güç savaşı bilinç altınızda sizi engellenmiş hissettirebilir. Akşam saatlerinde mistik konulara merakınız size keyif verebilir.

:


Aysegul Kuyumcu Turker

Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova

11 Ocak Astrolojik Gündem