5 Ağustos Astrolojik Burç Yorumları

KOÇ:

Sabah saatlerinde finansal konularda girişimlerinizden sonuç alamayabilirsiniz. Öğleden itibaren özellikle hukuki süreçler ve seyahatler ile ilgili olumlu gelişmeler kaydedilebilir.

BOĞA:

İkili ilişkilerde sabah saatlerinde atacağınız adımlar sonuçsuz kalabilir. Ailenizle olan ilişkilerinizde abartılı duygusal anlar yaşanabilir. Arkadaşlarınızla melankolik bir gece geçirebilirsiniz.

İKİZLER:

Bu sabahı iş yerinizde işlerinizi toparlamaya ayırmanız faydalı olacaktır. Yeni girişimlerden sonuç alamayabilirsiniz. Önemli görüşme ve yazışmalar için güzel bir öğleden sonra olacak.

YENGEÇ:

Çocuklarınızla ilgili bazı konuların belirsiz kaldığı bir sabah. Öğleden itibaren iş yerinizde özellikle hukuki, uluslararası işlere yoğunlaşabilirsiniz. Maddi konularda şanslı bir akşamüstü.

 ASLAN:

Emlak işleri ile uğraşmak için pek uygun bir sabah olmayabilir. Çocuklarınızla ve yaratıcı projelerle uğraşmaktan keyif alacağınız bir akşam üstü olacak. Gece duygusal çalkantılar olabilir.

BAŞAK:

Önemli sözleşme ve görüşmeleri ele almak için günün ikinci yarısını tercih etmelisiniz. Öğleden itibaren kendinize ayıracağınız ya da evinizde geçireceğiniz vakitler sizi mutlu edecek.

TERAZİ:

Sabah saatlerinde gelirleriniz konusunda değişiklik talepleriniz sonuçsuz kalabilir. Günün ikinci yarısında hukuki sözleşmelere ya da kısa seyahatlere yoğunlaşabilirsiniz. Sağlığınıza dikkat edin.

AKREP:

Güne kararsız ve niyetsiz başlayabilirsiniz. Önemli adımlar atmamakta fayda var. Öğleden itibaren kariyeriniz ile ilgili maddi konularda maceracı davranma eğilimi söz konusu olabilir.

YAY:

Bugün sabah biraz miskinlik yapıp, dinlenmek isteyebilirsiniz. Günün ikinci yarısında kendinizi yenilenmiş ve taze hissedeceksiniz. Gece saatlerinde ailevi konularda gelgitler olabilir.

OĞLAK:

Arkadaş programlarında sabah saatlerinde pek sonuç alamayabilirsiniz. Öğleden itibaren kendinize vakit ayırabilirsiniz. Gece yapacağınız seyahat planlarında kararsızlıklar olabilir.

KOVA:

Sabah saatlerinde kariyeriniz ile ilgili girişimlerde sonuç almak zor olacağından, bu gibi işleri ertelemek faydalı olabilir. Arkadaşlarınızla felekten bir gece çalabilirsiniz.

BALIK:

Bu sabah çıkacağınız seyahatlerde ya da hukuki prosedürlerinizde belirsizlikler hakim olabilir. Öğleden itibaren her şey daha akışında gidebilir. İşinizle ilgili işlerin çözümleneceği, yaratıcı bir akşam.


Bu blogdaki popüler yayınlar

Her 29 Yılda bir hayatımız bir tepe taklak olur! Peki niye?

11 Ocak Astrolojik Gündem

Dolunay, Kurt Adam, Aslan ve Kova